עוד בתרבות ובידור
 >  > 

ג'יי.קיי. רולינג : אלבוס דמבלדור הומו

במהלך מסע יחסי ציבור לספרה החדש, הוציאה מהארון רולינג את ראש האקדמיה לקוסמות בה למד הארי פוטר. המעריצים שמחו, ורולינג אמרה: "אם הייתי יודעת שזה ישמח אתכם, הייתי מוציאה אותו מהארון מזמן"

הסופרת ג'יי.קיי רולינג, מחברת סדרת ספרי "הארי פוטר", סיפרה בשיחה עם מעריציה שפרופסור אלבוס דמבלדור, ראש אקדמיית הוגווארט בה למד הארי פוטר להיות קוסם, הוא הומו. רולינג חשפה את הדברים בסוף השבוע האחרון, במהלך מסע יחסי ציבור בארצות הברית.

רולינג נשאלה אם דמבלדור מצא אהבה אמיתית, והשיבה: "תמיד חשבתי שדמבלדור הוא הומו". היא הוסיפה כי הקוסם התאהב בגלרט גרינדלוואלד, אותו הביס בקרב בין הקוסם הטוב לקוסם הרע בספר האחרון בסדרה. היא הוסיפה כי "התאהבות יכולה לעוור אותנו" וכינתה את התאהבותו של דמבלדור בגרינדלוואלד "הטרגדיה של דמבלדור". היא הוסיפה כי מה ששבה את דמבלדור בגרינדלוואלד היה החוכמה שלו וכי "באופן מעורר אימה, הוא אכזב אותו". חלק ממעריצי הארי פוטר הביעו סיפוק מהוצאתו מהארון של המורה, דמות מרכזית בסדרת הספרים ובסרטי הקולנוע. רולינג אמרה להם כי "אם הייתי יודעת שזה יעשה אתכם כל כך שמחים, הייתי מכריזה על זה (מוציאה אותו מהארון - GayMap) כבר לפני שנים". יצויין כי זהו האזכור הראשון של נטיותיו המיניות של דמבלדור, הן בסדרת הספרים והן בסרטים שנעשו בעקבותיהם. אפילו מנהל בית ההוצאה לאור האמריקני של הארי פוטר, "סקולסטיק", הופתע מהחשיפה ואמר כי זו הפעם הראשונה שרולינג חושפת פרט זה.

תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...