עוד בתרבות ובידור
 >  > 

"ירושלים גאה להציג" - בפסטיבלי סרטים בעולם

הסרט, המספר על המאבק סביב מצעד הגאווה בירושלים, התקבל לפסטיבלי סרטים תיעודיים בעולם. בין היתר, הוא יתחרה מול הסרט התיעודי של ליאונרדו דיקפריו בפסטיבל בניו-זילנד

סרטם של גליה ברור ניצן גלעדי, "ירושלים גאה להציג", התקבל לאחרונה למספר פסטיבלים חשובים לסרטים תיעודיים - פסטיבל שייפילד באנגליה, פסטיבל אידפה, "פסטיבל העם" לסרטים דוקומנריים בפרנסה, איטליה, ופסטיבל "דוקנזי" בניו-זילנד.

בפסטיבל שייפילד, הפסטיבל הגדול ביותר לסרטים תיעודיים באנגליה, יהיה "ירושלים גאה להציג" הסרט הישראלי היחיד שישתתף. בפסטיבל "דוקנזי" יתמודד הסרט על תואר "הסרט התיעודי הטוב ביותר" מול חמישה סרטים נוספים, בהם סרטו התיעודי של ליאונרדו דיקפריו. "ירושלים גאה להציג" הוא סרט תיעודי המספר על המאבק סביב קיומו של מצעד הגאווה בירושלים בנובמבר 2006. הסרט מספר את שני צידי המאבק, ועומד על הדברים שעברו על מובילי המאבק משני הצדדים. בין היתר, משתתפים בסרט אדם דוד רוסו, שנדקר במצעד הגאווה ב- 2005, חבר מועצת עיריית ירושלים, סער נתנאל, מנכ"לית הבית הפתוח, נועה סתת, מלכת הדראג גלינה פור דה ברה (גיל נוה) ומלכת דראג פלסטינית מרמאללה. הסרט הוקרן בערוצים 2 ו- 8. לאחרונה, זכה "ירושלים גאה להציג" במקום הראשון בפסטיבל הקולנוע הגאה OUTFest בלוס אנג'לס.

תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...