עוד בתרבות ובידור
 >  > 

אלטרנטיבה במינרווה

DJ אלון רום (PAG, ריף רף) פותח ביום שלישי הקרוב ליין גאה חדש במינרווה, על טהרת המוזיקה האלטרנטיבית. "אני רוצה שאנשים יכירו מוזיקה טובה", הוא אומר, "שתל אביב תעמוד בקצב של מקומות אחרים בהם הסצינה האלטרנטיבית מתפתחת"

ליין חדש עתיד להצטרף בימים הקרובים לשורת הליינים הגאים - האלטרנטיביים: DJ אלון רום (PAG, ריף רף ועוד) פותח ביום שלישי הקרוב ליין שבועי במינרווה את Blender, ליין חדש המיועד לכל חברי הקהילה ושיהיה על טהרת המוזיקה האלטרנטיבית. ליין זה נפתח במקום ליין הבנים של רוני אקר, שהתקיים עד לאחרונה בימי שלישי במינרווה ועזב ל- UNDER.

הליין יכלול סוגים שונים של מוזיקה, בהם "ניו-רייב, אלקטרו רייב, אלקטרו פופ ופופ בכלל". רום אמר כי "הדגש שלנו הוא על לעשות אווירה ומצב רוח, שאנשים יבואו, יתפננו וייהנו". לדבריו, "אני אנגן את הדברים הכי עכשוויים, אלה שהכי קורים, הן ברחבות הריקודים של מועדונים אלטרנטיביים בבירות אירופאיות והן באינטרנט".

רום אמר כי הוא בחר לקיים את הליין דווקא במינרווה כי "זה מקום ביתי, לא מחייב, עם קודים לא מחייבים של התנהגות. זה מקום שאתה בא אליו יותר כדי ליהנות מבירה או מכמה צ'ייסרים". הוא הוסיף כי בכוונתו לשנות את העיצוב של המינרווה בערבים בהם יתקיים הליין: "אני רוצה שבערבים שלי, המקום ייראה קצת שונה, עם גרפיטי ומיצגים של אומנות רחוב".

הליין פונה לכלל בני הקהילה, כמו ליין מסיבות הגג Roof 46. אולם, רום טען שבניגוד ל- Roof 46, ,"הכיוון המוזיקלי שלנו הוא אחר".

"אני מיסיונר של מוזיקה"

רום העיד על עצמו כי "אני מיסיונר של מוזיקה. אני רוצה שאנשים יכירו מוזיקה טובה, שתל אביב תעמוד בקצב של מקומות אחרים בהם הסצינה הזאת מתפתחת, כמו מנצ'סטר, לונדון, פריז, ברלין או סידני. דברים לא יזוזו אם אף אחד לא יזיז אותם".

"אם אני מביא משהו שקיים באופן נרחב בערים גדולות אחרות ולא קיים בארץ", הוסיף, "ויוצר אופציה לאנשים מסוימים, כבר עשיתי את שלי ותרמתי את חלקי בחיי הלילה הגאים".

Blender, כל יום שלישי, מינרווה, סמטת בית השואבה פינת אלנבי 98, תל אביב. מסיבת פתיחה: 23/10/07 (יום שלישי הקרוב).

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...