עוד בתרבות ובידור
 >  > 

Cedamus amori

Cedamus amori, המקום החדש של קארין קאפח בנחלת בנימין, הוא פיק אפ בר גדול למדי (אם כי עמוס בסופי שבוע) לגייז, עם שני מפלסים, בר ארוך, תאורה אפלולית והמון חתיכים

Cedamus amori, או, בעברית, נכנע/ת לאהבה, הוא פיק אפ בר חדש לגייז הממוקם ברחוב נחלת בנימין 37 בתל אביב, לא רחוק מאיפה שהיה פעם ה- Out. מנהלים אותו קארין קאפח (לשעבר בעלת ה"קארפה דיאם" ו"מונטיפיורי 17") וגיא קליימן.

הברכה הראשונה ב- Cedamus amori היא בעצם קיומו של המקום. תל אביב היא, לפחות לפי התחושה, עיר עם מספר לא מבוטל של גייז, אבל מעוטת מקומות בילוי לגייז (לפחות לא כאלה שאינם מועדונים או דאנס בארים). זה גם המקום היחיד כיום בתל אביב שמוגדר רק כפיק אפ בר לגייז (האוויטה הוא עוד הרבה דברים). מעבר לכך, ניכר כי המקום מושקע, הן מבחינה כספית והן מבחינת חשיבה.

דבר בולט ב- Cedamus הוא שהוא נפרש לרוחב ולא לאורך, כך שמי שנכנס למקום רואה לפניו שטח די צר, וצריך להביט ימינה כדי לראות את יתרתו. דבר חיובי נוסף במקום הוא התאורה, שמצד אחד היא אפלולית - כמו שתאורה של בר / פאב, ובמיוחד של מקום המגדיר את עצמו כפיק אפ בר, צריכה להיות - אבל, מצד שני, היא לא אפלולית מדי. צבעה הכחול של התאורה - אף הוא מתאים להגדרת המקום כפיק אפ בר.

ה- Cedamus בנוי משני מפלסים, כאשר במפלס התחתון, והעיקרי, יש את הבר, שתופס חלק מאוד מרכזי במקום. למעלה יש שני מפלסים נפרדים, כאשר אחד מהם משמש כשירותים ובשני יש כמה ספות מרווחות ומקומות ישיבה. קאפח אמרה כי אם מזמינים מראש, ניתן להפוך את השטח הזה לאזור ללא עישון.

המקום עמוס וצפוף בסופי שבוע, בעיקר בקהל של הומואים צעירים, ובחלקו הגדול גם חתיכים, אם כי ניתן למצוא שם גם כמה לסביות. יהיו כאלה שימצאו בעומס הזה דברים טובים, אבל מי שלא אוהב צפיפות ו/או לחזור הביתה עם ריח של מאפרה - סביר להניח שלא יאהב את ה- Cedamus amori, לפחות לא בסופי שבוע.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...