עוד בתרבות ובידור
 >  > 

באמת לא מה שחשבתם...

תערוכת הצילומים "לא מה שחשבתם" של הצלם דור גרבש, מסדרת תערוכות "החברים של אוויטה" תיפתח היום במקום הבילוי הגאה. התערוכה מתיימרת לנפץ סטריאוטיפים על אייקונים שונים של גייז. בואו להציץ בכמה מן התמונות

ב"אוויטה" יחגגו היום (שישי) בצהרים את פתיחת התערוכה "לא מה שחשבתם", מסידרת תערוכות "החברים של אוויטה". הצילומים, כולם פרי מצלמתו של דור גרבש, מתיימרים להציג אייקונים חברתיים של גייז ואת הפערים בין איך שהם תופסים את עצמם לבין איך שהציבור תופס אותם. בהתאם, מתחת לכל אחת מהתמונות יש משפט שבחר המצולם.

המצולמים בתערוכה הם: העיתונאי חגי אייד, הזמרת מיכל אמדורסקי, ח"כ יוסי ביילין וזהבה גלאון, בעלי ליין ה- FFF, שמעון שירזי, בעלי ליין ה- PAG, איתן טל (צלם) ורועי רז (איש פרסום), בעלי לייני הגייז בתיאטרון (ביחד עם רענן ניסנזון), יגאל רענן (מנהל משרד עורכי דין), הסופר, המשורר ואיש יחסי הציבור אילן שיינפלד, הרקדן, הכוריאוגרף ואיש הטלוויזיה עידו תדמור, איש הלילה רון גרוס, בימאי הסרטים הדוקומנטריים תומר היימן, ניר חכמוב ושרון ארתי - איש היי-טק וסטודנט לרפואת שיניים, חזי מנע - מדריך ספינינג ויזם עסקי, מקימי אתר "אטרף דייטינג", ניר צדיקריו ואיתן הבר, בעלי ה"אוויטה", שי רוקח, דודי קפויה וארנון שבתאי, והמנכ"ל והעורך הראשי של GoGay, טל איתן.

הנה כמה דוגמאות (עם המשפטים שהמצולמים בחרו):

 

עידו תדמור. "אני עדיין מרגיש כמו הילד השמן והדחוי שהייתי". צילומים: דור גרבש

 

תומר היימן. "אני מתעד אנשים, אבל אני אדם פרטי" 

טל איתן. "חושבים שאני חיית לילה, אבל אני הכי אוהב להיות בבית"

 

אילן שיינפלד. "כורה ספרים"

 

יגאל רענן. "חושבים שאני נחמד, אבל יש בי צד אגרסיבי""החברים של אוויטה לא מה שחשבתם". פתיחת התערוכה: יום שישי, 16/03/2007, 12:00-17:00, אוויטה, רחוב יבנה 31, תל אביב. על המוזיקה: DJ ישראל אהרוני. התערוכה תושק ב- 16/03/2007 בלילה במסיבה בליין ה- FFF של שירזי ב"אומן 17", ותוצג באוויטה במהלך החודש הקרוב. כל הכנסות התערוכה - קודש לעמותת "משאלת לב", הפועלת להגשמת חלומותיהם של ילדים חולי סרטן.

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...