עוד בתרבות ובידור
 >  > 

האגודה: "לא לעשן בתחרות גבר השנה"

האגודה תמליץ למועדון התיאטרון, בו תתקיים המסיבה, "לכבד את לשון החוק". לחברי הקהילה המעשנים קורא הארגון לעשן בחוץ. אמיר סימן-טוב: "זאת הצלחה גדולה. עכשיו נותר לאגודה להראות שהיא אקטיבית". בין התומכים בהחלטה - אחד המועמדים בתחרות

האגודה החליטה להפציר במועדון התיאטרון, בו תתקיים תחרות גבר השנה, "לקיים את לשון החוק" וכן "לקרוא לחברי הקהילה המעשנים להתחשב בלא מעשנים ולעשן מחוץ למועדון" - כך החליט וועד הארגון בישיבתו שלשום (שלישי). "הזמן הוורוד", העיתון שהאגודה מוציאה לאור, הוא זה המארגן את התחרות. ב"מטה המאבק בעישון הכפוי" מגדירים את החלטת האגודה כהצלחה וטוענים כי מדובר בתחרות ללא עישון.

דובר האגודה, שי דויטש, אמר כי "בעקבות פנייתם של אמיר סימן-טוב ואלון שטיבלמן, ראשי 'מטה המאבק בעישון הכפוי', והעלאת הנושא על סדר יומה של האגודה, החליט הוועד להפציר במועדון לקיים את לשון החוק ולקרוא לחברי הקהילה המעשנים להתחשב בלא מעשנים ולעשן מחוץ למועדון". כפי שפורסם לראשונה ב- GoGay, "הציע הוועד לסימן-טוב ולשטיבלמן לשתף פעולה ולהוביל פעולות להעלאת המודעות לסיכון הנובע מעישון בקרב הקהילה", אמר דויטש.

"עכשיו נותר לאגודה להראות שהיא אקטיבית"

"מטה המאבק בעישון הכפוי", שהחלטת וועד האגודה נתקבלה בעקבות מכתב של חבר המטה, אלון שטיבלמן, לארגון, בירך את החלטת האגודה וכינה אותה "הישג חשוב לסובלים מעישון במועדונים". ראש המטה, אמיר סימן-טוב, אמר כי "זה ניצחון שייחלנו לו, הישג מאוד גדול שהשגנו בחודש וחצי של מאבק מולם ובשלושה חודשי פעילות. עכשיו נותר לאגודה להראות שהיא אקטיבית ויכולה לעמוד בהבטחות שלה".

בין המברכים על החלטת הוועד נמצא עידו גונן, אחד המועמדים בתחרות. גונן אמר כי "החלטת האגודה טובה מאוד ומשמח אותי שיותר ויותר אנשים תומכים במאבק בעישון הכפוי. אוויר נקי מהעשן של הסיגריות יעשה אותנו אנשים בריאים יותר".

תחרות "גבר השנה" תתקיים ב- 11 בינואר במסגרת ליין ה- POP RING המתקיים במועדון התיאטרון. תגובתם של מנהלי הליין, יגאל רענן ורענן ניסנבאום, לא נתקבלה עד לכתיבת שורות אלה.

החלטה נוספת שנתקבלה בישיבת וועד האגודה היא לקיים את האסיפה הכללית של הארגון, ובכללה הבחירות לוועד שלו, ב- 25 בינואר.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...