עוד בתרבות ובידור
 >  > 

המחאה עזרה: ליין החשפנות במינרווה יורד

מנהלות המקום החליטו להוריד את הליין לאחר שני ערבים בלבד, לאור לחץ של לקוחות קבועות. גלית בן שמחון: "הגיעו לקוחות, דיברו מלב אל לב.... אתה היית פוגע באנשים שאתה מעריך ומחבב? זה ממש העיק עליי רגשית"

מסתבר שהמחאה עושה את שלה: לאחר מחאה רבה מצד נשים לסביות פמיניסטיות, שהגיעה אף להפגנה, החליטה הנהלת המינרווה להוריד את ליין החשפנות של בנות ה"פוסיקט". הליין שרד שני ערבים בלבד. במינרווה מקוות להתחיל בשבועות הקרובים בליין חדש בימי שני. עדיין לא ידוע איזה ליין זה יהיה

מנהלת המינרווה, גלית בן שמחון, אמרה כי "היו יותר מדי לקוחות שלנו שרואות את המקום כבית שלהן ושנפגעו מהליין. לי אין עניין לעשות מלחמות. אני עדיין בעד הליין הזה ואני עדיין מתעקשת שצריך לעשות כזה ליין, אבל המחיר הוא כבד מדי".

לדבריה, "לא הרגשנו ירידה בהכנסות, אבל הגיעו לקוחות, דיברו מלב אל לב ואמרו שזה הבית שלהן. אתה היית פוגע באנשים שאתה מעריך ומחבב? זה ממש העיק עליי רגשית, אף על פי שאני לא מסכימה אתן". בן שמחון אמרה כי "לא יכולתי להסתובב, הלכתי כל השבוע עם בטן מלאה. זה לא שחיכיתי הרבה זמן".

בן שמחון הזמינה נשים לפנות להנהלת המינרווה ולהציע פורמט חלופי לליין "כי אני חושבת שזה חיוני. אני חושבת שנשים נהנות מפורנו לסבי והפוליטיקה שמאחורי זה מקשה על זה. הן גם כתבו לי ואמרו לי בנושא". היא הוסיפה כי "אני לא מאמינה שנצליח לעשות ליין חדש של חשפנות של נשים לנשים, אבל אני פונה לבנות להציע".

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...