עוד בתרבות ובידור
 >  > 

חדש במינרווה: ליין סטרפטיז

מדי יום שני יתקיים במועדון ליין חדש ומחמם, שבו בנות ה"פוסיקט" יעשו נעים לכל מי שרק תרצה. הפמיניסטיות זועמות: מדובר בניצול של נשים, בעלות המקום מגיבות: זו אמנות לכל דבר

ככה מחממים את החורף: המינרווה תארח, החל ב-11 בדצמבר, את בנות להקת ה"פוסיקט" במופעי סטריפטיז מתחלפים. הליין, שיפעל מדי יום שני, ייאפשר לבנות הלוהטות שביניכן, וגם אלה שפחות, לבוא וליהנות ממופע איכותי, שכולל נאמברים סקסיים שבטוח יעלו לכן את מצב הרוח.

את הבנות תחמם (תרגיעו, לא כמו שאתן חושבות) DJ תמי ביברינג. כדי לקחת חלק בתענוג החורפי, תצטרכו להיפרד משלושים שקלים בכניסה. הגברים, אגב, מוזמנים להישאר בבית - הכניסה אסורה, בכל זאת מדובר ב-Girls Only Night.

שוחרות התרבות שבכן יכלו להגיע לליין "נשים חיות" שביום ראשון הקרוב, ה-10 בדצמבר, יארח ירונה כספי (גוונים כהים, ערן צור), מוזיקאית ויוצרת במופע אינטימי. לא אינטימי כמו הפוסיקטס, אבל זה בהחלט עשוי לספק. גם המופע הזה יעלה לכן 30 שקלים, והוא יתחיל ב-ד-י-ו-ק ב-22:00. דיג'יי אלונה דניאל (היי!) תנגן לפני ואחרי. בתשובה לתגובות הקוראים בנושא המשמעות הפמיניסטית של מופע הסטרפטיז, אמרו מנהלות המקום כי "אנו מבינות וצפינו תגובות מסוג זה. תמיד עולה דיון שכזה, שגוף פמיניסטי, לסבי, רוצה לצאת מהגישה שאומרת שנשים ולסביות צריכות להתעסק באומנות, שירה, מוזיקה ובהקראות ספרים ולא להתעסק בארוטיקה וגירויים מיניים. סטריפטיז זה מקצוע לכל דבר ועיניין, והבנות המופיעות רואות בעצמן אומניות. זהו מקצוע קשה שמצריך כשרון רב ומרגש לא פחות משמיעת מוזיקה טובה או קריאת ספר טוב. אלה ששופטות את אותן נשים ברמה מוסרית, ולא מקבלות את בחירתן, נתפסות בעיננו כשחצניות ומתנשאות. הכל עניין של נקודת מבט". לדברי גלית בן שמחון, "יותר טוב לנשים אלו להופיע בפני נשים, מאשר מול רק גברים. הן מקבלות שכר מצוין במינרווה על הופעתן, כאמניות לכל דבר. בנוסף, יש ביקוש גדול של קהל נשי, פמיניסטי, שנהנה מהופעות אלו ואין לו מקום בארץ להגיע אליו. מועדוני החשפניות מלאים בגברים ולכן נשים אינן מרגישות בנוח במחיצת גברים בהופעות אלו.לקהל הנשי אין מקום היום בארץ להופעות סטריפטיז. הכניסה למינרווה אסורה לגברים ללא לווי נשים. כמו שאוכלוסיה רבה איננה מכבדת אותנו כלסביות, הומואים, טרנסג'נדרים וכו.. ואנחנו עדיין מקיימים חיים פתוחים וגאים , כך מרגישות בנות הפוסיקט שמגיע שיכבדו אותן. מה עוד שחלקן הן לסביות בעצמן. אנחנו נהיה האחרונות שנשפוט אותן. יש להן זכות לביטוי אומנותי, מקצועי, כמו כל אדם באוכלוסיה". לדבריה, "מינרווה היא מקום פלורליסטי, שמכבד מאוד נשים אלו. יש במינרווה מקום לכולם. לכל הסוגים, מכל המינים, לכל העדפות המיניות והמקצועיות".

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...