עוד בלייפסטייל ובריאות
 >  > 

לא רק אגדו דו דו

ליה לחמי, בת זוגה וילדתה בת השמונה יצאו לחופשה מהנה במיוחד בקלאב הנופש שבאכזיב. שם הם מצאו בילויים והנאות לילדים, מסאז'ים זוגיים ומפנקים מול הים ועוד הפתעות. סיכום אירוע

בילדותי אחת ממשאות נפשי הייתה לבקר ולו רק פעם אחת בקלאב מד. אני זוכרת כיצד לאחר חופשות כמו פסח או לחילופין החופש הגדול היו חוזרות כמה מהבנות היותר מקובלות בכיתה כשהן שזופות, ובפיהן סיפורים וחוויות מחופשתן במועדון הים התיכון, כפי שקראו לו באותם ימים רחוקים.

כמובן שהחבילה כללה גם את ריקוד ה"אגדו דו דו" ו-"HEANDS UP" שאותן בנות לא חדלו מלפזז, ואני, שרוב חופשתי הסתכמו בהליכה לים או בימים מאושרים יותר לבריכה, ופסגת שאיפותיי היה מוזיאון השעווה בכלבו שלום, לא יכולתי שלא לקנא באותן חופשות נחשקות.

היום, כשהשנים מאחורי וגם מספר חופשות לא מבוטל, בחרנו זוגתי ואני לנסוע עם ביתה בת השמונה לאכזיב - או יותר נכון - ל"קלאב אכזיב" השוכן במשכנו של מועדון ים התיכון דאז. נסענו לשם עם פתיחתו הרשמית של הקיץ, כשהלילות עדיין היו קרים מאוד מה שלא הפריע לבעלי המקום לשכן אותנו בבקתות קש עם פתחים לאורך הגג. בצפון, אפילו לילות הקיץ קרים, כך גילינו שגם חמש שמיכות זו על זו לא הצליחו לחמם את עצמותינו הקפואות. רחמי נכמרו על הפעוטות שמלאו את המקום, ותהיתי כיצד תינוק בין יומו יכול להתמודד עם צינה שכזאת.

למרות קבלת הפנים הצוננת, מצאנו המקום מרהיב ביופיו. הצרפתים בהחלט ידעו לבנות. הבריכה נטולת המעקה נראית כאילו היא המשך ישיר של הים השוכן למרגלותיה, וגם החוף הפראי של אכזיב עוצר נשימה. הסוכה הלבנה שעוצבה כחדר אוכל הכילה בתוכה שולחנות שיש מרובעים ורחבים וספסלים נוחים, שלא היו מביישים אפילו את עיצוביו הנודעים של אריק בן שימחון. אפילו האוכל היה מוצלח מאוד.

אך גולת הכותרת בכל החופשה הזאת הוא צוות הבידור. הצעקות מחרישות האוזניים שסובלים ההורים והמשחקים האווילים הן תענוג צרוף לילדים. הצוות התגלה כמסור ביותר ומוכן לשעשע את הילדים בכל מצב ובכל דרך, החל מסנופי דיסקו עם להיטי הקלאב מד ועד לתחרות בניית ארמונות בחול. הילדה הסתובבה במקום כבלונה פארק מלא אטרקציות וגירויים, וגם על פאשלות כמו סרט לילדים בלי תרגום או קריוקי בלי מקרן, כיפרו צוות הבידור בחביבות ומקצוענות.

יחד עם זאת, לפי אתר האינטרנט וגם לפי המפה המחולקת בכניסה למקום, ישנן אטרקציות לילדים שלא ממש מופיעות במציאות, כמו סוסי פוני, פיינטבול ועוד. כשדרשנו לדעת היכן כל אלו, קיבלנו תשובה לא ברורה ומתנצלת מה שגרם לנו להרים גבה ולתהות מדוע לא טורחים לעדכן את האתר והפרוספקט בשינויים. נראה שמאז הקלאב מד לא השקיעו הבעלים ממון רב בתחזוק המקום וגם חדר הכושר שהובטח התגלה כאסופת גרוטאות משנות השמונים.

מלבד הנוף והעיצוב, דברים נוספים כבשו את ליבנו. הראשון בהם היה המסאז' הזוגי שקיבלנו. את שרות המסאז'ים מספקת חברה מכפר ורדים המפעילה את הספא במקום. המסז'יסטים היו נפלאים וגם האפשרויות רחבות. בימים יפים, מציינים הבעלים, אפשר ליהנות ממסאז' זוגי ומפנק גם בחוץ מול הים הפתוח, בתוספת יין ופינוקים.

דבר נוסף שכבש את ליבנו ואת לב הילדה הצוהלת הוא שיט בן חצי שעה בסירת הקטאמראן. הנוף של ראש הנקרה הנשקף מהים הוא ללא תחרות והגלים המערסלים פלוס תחושת ההרפתקנות הם תענוג צרוף ומומלץ בעיקר לילדים. חבל רק שכאשר ביקשנו הסבר היסטורי על המקום רצוף העתיקות מתקופת הפיניקים נענו במשיכת כתף. "ברושור" על ההיסטוריה המקומית בהחלט נחוץ כאן.

אין ספק שחופשה שכזאת מיועדת בעיקר לילדים. הקטנה הכריזה שזוהי חופשה נהדרת, אך על המקום להשתפר ולהשתדל יותר גם למען המבוגרים שבהחלט יודעים חופשה מה היא. לדברי מנהל המקום, בשבועות האחרונים הוכנסו למקום שיפורים ואטרקציות רבות, כגון קולנוע לילי על שפת הים, אוהל בדואי ועוד הנאות ומתקנים לגדולים כמו גם לקטנים.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...