>  > 

ספיידרמן לא כוסון

לפני השינה, כשהוא טוען שאני העוזון שלו, אני שוכח מהכול ונרדם בדקה, בידיעה שספיידרמן שלי שומר עליי. לפעמים הוא מלא בהורמונים, לפעמים בורח ממשהו בו שמפחיד אותו, אבל הוא תמיד אוהב אותי

"אתה יודע שכבר לא אומרים 'כוסון'", אמר לי תעוז בטון סמכותי.
"אז איך אומרים?", שאלתי.
"עוזון," הוא קבע בפסקנות.
"סליחה?", העוויתי.
"אתה יודע, עוזון, למקרה שתרצה לחקור לו את החור. החור באוזון".


כך זה היה עם תעוז. הוא תמיד היה ממציא שטויות. כמו הפעם שהוא שכנע אותי שהדיבור החדש. במקום פסיבי / אקטיבי. הוא מאקי / ניגירי (או ההיפך), כי במאקי - האורז עוטף את הדג, ובניגירי זה להפך. ואני בכלל לא אוהב סושי, וגם לא מעוניין בתעוז. בכל זאת, חשבתי לפעמים כמה היה יכול להיות נעים אילו רק הוא היה עוטף אותי ואני הייתי האורז, או הדג הנא, או האצה שבפנים, בתוך החיבוק שלו.

היו גם עוד שטויות, כמו, למשל, כשהוא החליט לעשות דיאטת אדממה, כי בסויה יש תכולת אסטרוגן גבוהה והוא רצה להתחבר עוד יותר לצד הנשי שלו. הוא היה יושב שעות על הבר בכל מיני מקומות נחשבים, מלקק אדממה - שהרי כל הויטמינים זה בקליפה - ומרצה לאנשים על סגולות האסטרוגן להשגת יציבות הורמונאלית ועור בלי קמטים.

לפני שנים רבות, תעוז ואני בדקנו הרכבים אטמוספריים אחד לשני. די מהר גילינו שהוא נאון ואני קריפטון, ונשארנו פשוט ידידים טובים. פעם בכמה שנים אנחנו מזדיינים, זיון ליתר ביטחון, כדי להיזכר עד כמה אנחנו ידידים טובים, ואז ממשיכים הלאה. זו לא יזיזות - זה בדיוק ההפך. ביזיזות יש סקס תדיר, זמין ומהותי לקשר. הסקס שלנו לא היה תדיר, אבל פעם בכמה שנים הוא היה זמין, ותמיד הוא היה מהותי לקשר. בעצם, אולי זו הייתה ידיזות. אני לא בטוח....

תעוז העוזון

אחרי שתעוז הפסיק ללקק אסטרוגן ואחרי שהשקיע את מה שצריך בגוף היפה שלו, הוא נהיה עוזון של ממש. לא אמרתי לו את זה, כמובן - הוא היה צוחק עלי שאני נכנע לשטויות שהוא ממציא ואולי גם, בטעות, מבין שאני רוצה לשכב איתו, ובעצם - לא עברו שלוש שנים מאז הזיון האחרון שלנו ומי רוצה להתמודד עם אי הבנות שיובילו לשיחות על הקשר וכל הקטעים הלסביים האלה.... אני מעדיף לקבל כל יום זריקה של אסטרוגן, רק לא להיתקע בשיחות על הקשר.

תעוז המשיך לשבת במקומות נחשבים, רק שעכשיו, במקום שהעיסוק באדממה ישתיק אותו - הוא היה מדבר בלי הפסקה, בעיקר שטויות. לפעמים לא הייתי שם לב שעברה כבר חצי שעה, והנה מצאתי את היד שלי שוב מונחת אצלו איכשהו והשטויות המשיכו לזרום. אני חושש שמי שראה אותנו ביחד באחד מהמקומות הנחשבים אולי חשב שאנחנו זוג, בלי להבין שאנחנו רק ידיזים.

לתעוז יש חבר

בקיץ שעבר, כשלתעוז נהיה מין חבר שכזה, שמחתי בשבילו. פעם יצאנו שלושתנו ביחד, ואחרי חצי שעה של שטויות ומבט מזועזע מהחבר הכלבה - הקנאית שלו סילקתי בצער את היד שלי, שהייתה מונחת, איכשהו, אצלו. הם נפרדו שבועיים מאוחר יותר. תעוז לא היה מוכן לסבול את זה שנופר לא הבין ש"ספיידרמן 2" זה בעצם סרט מופת על התמודדות עם משהו בעצמך שמפחיד אותך, על יציאה מהארון ועל מה שקורה כשאתה מפסיק לברוח מהחיים לליקוק פולי סויה במקומות נחשבים. תעוז רצה לתכנן קדימה - איך בגיל 50 הבנזוג והוא ילכו ביחד לבכורה של "ספיידרמן 14". כדי לתכנן קדימה חשוב, קודם כל, להסכים על דברים בסיסיים, כמו, למשל, זה שטובי מגווייר הוא עוזון-על. נופר פשוט לא היה בעניין.

כשהם נפרדו אמנם לא שמחתי, אבל משהו בי נרגע. קניתי לתעוז מתנה - מהדורת DVD של סרט ששנינו אוהבים. אחרי שהתנשקנו שכבנו, אף על פי שעוד לא עברו שלוש השנים. חודש לאחר מכן כבר עברנו לגור ביחד, אף על פי שאנחנו לא לסביות.

אנחנו כבר לא יושבים במקומות נחשבים, כך שאת השטויות שלו הוא טוחן לי באוזן, בלי הרף, בבית. אבל בלילה, לפני השינה, כשהוא טוען שאני העוזון שלו, אני שוכח מהכול - מהאדממה, מהסושי, מהידיזות ומשאר השטויות - ונרדם בדקה. אני נרדם בידיעה שספיידרמן שלי שומר עליי. לפעמים הוא מלא בהורמונים, לפעמים בורח ממשהו בו שמפחיד אותו, אבל הוא תמיד אוהב אותי.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...