עוד בחדשות ודעות
 >  > 

ממזרח תיפתח הרעה

בעוד אנו, צדיקים ואנשים טובים, עמלים להביא על עמנו את הגאולה ושוקדים יומם וליל על לימוד תורה, אותם יצורים שפלים ושטופי זימה חוגגים בחוצות ירושלים ומזמנים עלינו כליה. עלינו לעצור את הדבר ולחרף את חיי ילדינו! (זהירות, ציניות)

האם הייתם ילדים טובים בשנים האחרונות? אני מקווה שכן, כי בקרוב ייפתח פי השאול וכולנו ניבלע אל האדמה. זה עוד התרחיש הטוב. בתקווה שתרמתם לצדקה, הנחתם תפילין ונישקתם מזוזות, אולי יגאל אתכם האל החנון מגורל אכזר זה. בתסריט הגרוע (והסביר) יותר, גשם של אש יינתך מן השמים, נהרות של דם יציפו את הארץ, מורסות יפשטו בעורו של כל ילוד אישה ושלטון גיהנום עלי אדמות ידרוש מלכותו. כל זאת עקב חילול עיר קודשנו, עיר דויד, על ידי קומץ פרובוקטורים חובבי מצעדים.

מדוע לנו, כאזרחים במדינה דמוקרטית, ויתרה מכך - כאנשים חופשיים ובני חורין, לשבת בשתיקה בעוד הטומאה פושה וגואה בארצנו, מחלחלת אל כל חלקה טובה של מוסריות שנותרה לנו? מדוע עלינו לקבל בהכנעה קומץ בלתי מייצג אשר כופה עלינו את דעותיו, דעות אשר עומדות בניגוד לחוקי האלוהים (וחוקי האדם, במדינות כמו אירן, לדוגמא, עלינו לטובה)?

מדוע שומה עלינו לתת להם להכתיב את סדר היום במדינה? בשלב הבא הם עוד ירצו לאכוף עלינו לכבד את חוקיהם המשוקצים! לקבוע מתי ייפתחו וייסגרו בתי המסחר, מתי תעמוד מתנועתה ומתי תזרום התחבורה הציבורית, ויתרה מכך - ייתכן שאם נמשיך בהבלגתנו, יכתיב לנו המיעוט הפראי הזה עם מי, מתי וכיצד נוכל לבוא בברית הנישואים!

כציבור אחראי, עלינו לעמוד על רגלינו האחוריות ולומר בלי חשש - עד כאן! פה עובר הגבול!

את רחובות תל אביב וחיפה הם כבר טימאו!

את רחובות תל אביב הפכתם לבלתי ראויים למדרך אדם ובהמה. בשערי חיפה גם חמורו של משיח בן דויד לא יניח את כף רגלו. ריח תאוות הבשרים מצחין את בתי העינוגים של כל עיר חילונית בארצנו, מדיח את בנינו ובנותינו, אחינו ואחיותינו לחילול מצוות ומרחיק מאיתנו את הגאולה בשנים הרבה.

אותם יצורים שפלים ושטופי זימה, שראוי היה להם להסתתר במחשכים ולהתענות על טבעם הנאלח, חוגגים בחוצות ירושלים ומזמנים עלינו כליה.

בעוד אנו, צדיקים ואנשים טובים, עמלים להביא על עמנו את הגאולה המבוששת לבוא, שוקדים יומם וליל על לימוד תורה ושינון תפילות, אף מוותרים על תענוגות הבשר החילוני וחדוות השירות הצבאי, מכוננים סדרי יום היאים לעם סגולה ונאלצים לחיות על חשבון משלם המיסים - קמים עלינו לכלותנו נושכי הכריות ולוקקות השטיחים. במקום שילקו עצמם שש ושלושים מלקות, ינהגו הם כטווס וכדוכיפת ויהדסו במעוז הקודש, בעיר האלוהים.

אפילו לארקדי הם סירבו!

מאחר שרודפי שלום ויראי שמים אנו, הצענו להם להציל נפשם או לפחות לחדול מלטנף את נפשותינו. על מנת למלט את בנינו מחזיון הזוועות, הצענו להם קיום בטוח בגטאות ובמסתור! ארקדי מלך ישראל אף הציע להם לרכוש בשקלי כסף רבים את מצעד הדאבה שלהם (אם כי מה יהיה לו לעשות עם כל צעיפי הנוצות?!?) ולהעבירו למקום אחר, בו אולי לא תזדעזע הארץ למראהו אותם שדים דחו גם הצעה נדיבה זו.

נראה שמנוי וגמור עמם לנהוג כבכורי השטן שהם, לנהוג כאילו הינם כאחד האדם, להתעקש על הכרה ציבורית בזכויותיהם, כאשר הם, למעשה, טעויות מפלצתיות של הטבע, טעויות עליהן הם דנים אותנו, טהורי הנפש, לשלם.

לא מספיק שנשים עבריות מסתובבות בחוצות ישראל גלויות ראש, זכרים בני דת משה זוללים טריפה, השבת מחוללת ואנו דרים עם הגויים - כעת גם גדולי בני הבליעל דורשים להפיץ בשורת חטאם בראש חוצות!

עלינו לעצור את הדבר! אין להסתפק רק בפשקווילים! ניטיב הירמולקה על ראשינו ונצא אל הרחובות, להגן בגופנו על זכותנו הטבעית - לחיות חופשיים בארץ נקייה מחטאים!

את דין הרודף לא נשאיר על הנייר בלבד, שכן הלה לא משאירים את דבר תועבתם על גיליונות. נחרף אף את חיי ילדינו בהגנה על עיר ציון ונלמדם לידות אבנים, להבעיר לפידים, לרקוח מיני חומצות ולזעוק קריאות נאצה. על החופש שלנו לא נתפשר - מיטב המומחים בתורת הנסתר כבר שוקדים על כתב פולסא דנורא (ב- 1995 זה עבד) וברגעים אלה ממש ממלאות משאיות את סמטאות העיר על מנת להגיח בשעת כושר ולחסום צירי תנועה ונתיבי מילוט. הצו האלוהי מחייב אותנו להגן על עיר הנצח! (גם אם מחייב הדבר הפרת מצוות זוטות כגון "לא תרצח").

מי ייתן ויחזק האל את ידינו בימים טרופים אלה, וישלח את הברק להכות בבניו ובנותיו הסוררים. לזאת נתפלל כולנו.

*טור זה נכתב ביום חול, טרם קיומו של מצעד הגאווה, רחמנא ליצלן, בירושלים הבירה.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...