>  > 

"אני רוצה שנישאר ידידים"

מה זאת אומרת ידידים? איך הנחתתי עליו את הפרידה? איך אני אמור לפנות אליו עכשיו? ומה עם הסקס? נישאר מחובקים אחריו? ובכלל - אני צריך להחזיר לו את החולצה?

מה זאת אומרת ידידים?, חשבתי לעצמי. למסיבות הרי אני לא אצא איתו, אני גם לא אספר לו על הבחור החדש שהכרתי ובטח שלא על הלילה הסוער שהעברתי עם ההוא - נו, זה שאמרתי פעם, בצחוק, שאם אי פעם ניפרד, הוא יהיה הבן אדם הראשון שאשכב איתו. אני גם לא אתבכיין לו כמה קשה לי בצבא, ולא אתקשר שיבוא לקחת אותי מכל מקום בו אני נתקע.

רגע... עכשיו יש גם דברים שאסור לי לעשות לידו. אני לא אסתובב עירום בדירה שלו, אף על פי שהוא מכיר כל נקודה בגוף שלי. אני גם לא אתקע גרעפסים אחרי ארוחות, כי אני צריך להיות עכשיו מנומס. או, לפחות, כאילו מנומס. אסור לי גם להעיר לו הערות עוקצניות. מי אני שאגיד לו שהוא צריך ללכת לחדר כושר? או שהוא חייב להיפטר מהתמונה המכוערת הזו שתקועה על הקיר בדירה שלו, מול הפרצוף שלי, וצועקת לי: "תקרע אותי, שבור אותי ותעלים כל זכר ממני?"

ואיך אני אמור לפנות אליו עכשיו? בשם הפרטי שלו? אבל מה עם הכינוי? כבר שנים שאני קורא לו "פושפוש", אפילו כשרבנו - הייתי מקצר את זה רק ל"פוש", אבל אף פעם לא פניתי אליו בשם שלו!

ואם אנחנו ידידים, אז לא נראה לי שאני צריך להחזיר לו את החולצות שהוא השאיל לי, כי אנחנו עדיין נפגשים, נכון? טוב, נו - אבל את הכחולה אני משאיר! חוץ מזה, אני תמיד חייב לשמור ערבון כלשהו, כדי שאוכל להשתמש בו בשעת הצורך כדי להיפגש.

ידידים או יזיזים?

וכשנהיה חרמנים? מה... לא נשכב?! יש דבר כזה שנקרא ידידים ששוכבים, לא? אז אולי נהיה יזיזים? או שנחליט שאנחנו פרודים ואז זה לא מחייב? או שנחזור לכמה שעות ואחרי זה שוב ניפרד? או שפשוט נשכב ולא נספר לאף אחד...!

אוי, עכשיו גם צריך לעשות את זה עם קונדום. רגע, ובסקס - מותר לי לתת לו את הפליקים האלה בטוסיק, או שבעצם, בתור ידידים, זה קצת מוגזם? ובסוף - נשארים מחובקים? או שאצטרך לחזור הביתה? אפשר להישאר לישון! מה... אם נישן גב אל גב - זה לא נחשב....

אולי אנחנו בכלל צריכים להישאר ביחד, או שניקח סתם פסק זמן, ואז נחזור והכל יהיה טוב? מקסימום ניקח אחרי זה עוד פסק זמן, שלו נקרא "תקופת התרעננות", ולו כדי שזה ירגיש שונה.

אוף, יש לי יום הולדת בחודש הבא. מה עם המתנה שהוא לא יביא לי עכשיו? שיט, והמסלול הזה בפלאפון בו השיחות אליו הן בחינם - מסלול שאני מחויב לו ל- 3 שנים! אני לא יכול עכשיו לעשות "ברוגזים", זה בזבוז כסף....

ומה עם חתחתול? אז מה שהוא שלו, אני בחרתי אותו עוד כשהיה גור! בלעדיי הוא היה עכשיו זרוק באיזה פח אשפה! וזה ששנאתי אותו ורציתי למכור אותו לא רלוונטי לעכשיו. טוב, בתור ידידים אני אוכל לבקר את חתחתול, הוא בכלל לא צריך לדעת שנפרדנו. אם ניפרד בכלל... אני כרגע מחובר יותר לרעיון של פסק הזמן... לא כולל סופי שבוע!

מה עשיתי?

עכשיו, כשאני מסתכל עליו, הוא נראה לי כל כך מסכן. איך הנחתתי עליו את זה? הוא לא יצליח לשרוד את זה, הוא יישבר.... ברור לי שהוא ירצה שנישאר ידידים, אז אני פשוט אמשוך את זה קצת, ואז אתקשר אליו ואגיד לו שאני מתחרט, וזהו. הכי טוב!

החלטתי, וזה סופי - אנחנו נהיה ביחד!

"אבל אני רוצה שנישאר ידידים", אמרתי.
"אני לא מעוניין", הוא השיב, הלך ולא חזר.

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...