עוד בתרבות ובידור
 >  > 

תנינענק - ההופעה

נועה רז (רוטמנש) הייתה בהופעה של קורין אלאל לרגל צאת אלבומה החדש, "תנינענק"

במוצאי יום שבת החלטנו זוגתי שתחיה ואנוכי שהגיע הזמן לצאת מהבית. ישבנו, התחבטנו, רבנו ובסוף נפל הפור על הופעתה החדשה של קורין אלאל - תנינענק.

במהרה כיבינו בדלים בוערים, שפכנו אוכל לחתולות ורצנו לצוותא בתקווה שנמצא כרטיס פנוי לרפואה. למזלנו היה כרטיס ועוד במקום טוב. למעלה, באמצע, בדיוק כמו שאנחנו אוהבות.

אין לי מלים לתאר כמה נהנינו. דבר ראשון הנוף. עוד לא התחילה ההופעה ואנחנו התעלפנו מתענוג. כל כך הרבה בייבי-דייקס מרוכזות במקום אחד. כל כך יפות. כל כך צעירות. כל כך רעננות. הממממממממממ.

אחרי שוטטות של כחצי שעה באולם הכניסה נכנסנו להופעה עצמה. האורות התעממו. קורין עלתה לבמה עם כל ההרכב. האורות נדלקו בשניה ותנינענק המצוין התחיל להתנגן. כל כך קטנה קורין, קומפקטית. וכל כך הרבה עוצמה יש בקול שלה, בהופעה, בתנועות הגוף. כל שיר נראה כמו הצגה קטנה, קורין לא רק שרה וניגנה, אלא גם סיפרה, צעקה, הכילה. כל שיר והמשמעות שלו. אולי לא בעיניה, אבל בטח בעיני כל אחת ואחד שנכחו בהופעה.

ההופעה כללה קטעים חדשים וישנים כאחד. מ"מעין" המוכר, דרך המחווה הקבועה לענבל פרלמוטר ז"ל ועד לאחרון שירי האלבום החדש. בשירים המוכרים כולם שרו וצעקו. האולם סער עם קורין. בשירים החדשים ישבנו והקשבנו בפה פעור. הטקסטים מעולים, המוזיקה נהדרת. קורין מלכה. יש משהו בשירים של קורין שגורם לי להסתכל על עצמי. לא משנה מה היא תגיד. לא משנה למי היא אומרת את זה. אני מרגישה שהיא מדברת עלי ואלי. מתארת בדיוק מתומצת את החיים שלי ושל אלה שקרובים אלי. ההסתכלות הזו רק מתגברת אחרי היציאה מהארון שלה. פתאום כל שירי האהבה לנשים נראים קצת אחרת.

פתאום "זן נדיר" שתמיד היה המנון נשמע קצת אחרת. כשקורין שרה "על המרפסת עשינו יוגה, ועוד יותר" יכולתי לחוש בחיוך הדק, הציני, הכל כך מוכר, על פני כל הלסביות שהיו שם. והיו הרבה. תנינענק זו הופעה מצוינת. יותר ממצוינת. קורין מדהימה, ההרכב המלווה כשרוני בצורה יוצאת דופן, במיוחד נגן הגיטרה האקוסטית שהפליא לאורך כל הדרך. האנרגיות בקהל משתוללות. המוזיקה סוחפת. אפילו זוגתי שתחיה שרק אזכור מוזיקה ישראלית מעביר בה חלחלה עמוקה וגורם לה לפריחה ססגונית, נהנתה עמוקות.

ועכשיו משימה: ב-6 לספטמבר אנחנו מתחתנות. עד חצי המלכות למי שתצליח להביא את קורין אלאל בדואט של "כשזה עמוק" יחד עם רונה קינן אלי לחתונה. בהצלחה.

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...