>  > 

על תסריטים ועל מלך הפופ

רווית קיבלה אולטימטום מבת הזוג של החברה הטובה ואינה יודעת איך להתנהג. גלינה נוזפת. וגם: קצת על מותו של מייקל ג'קסוןגלינה שלום,

לי ולחברה טובה היה פרוייקט משותף: תסריט שאנחנו כותבות ומקוות להגיש לחברות הגדולות. החברה הייתה פרטנרית כתיבה מעולה ונהננו מאוד לעבוד ביחד, אבל לאחרונה נוצרה בעיה - החברה שלה.

החברה שלה היא בחורה נורא נחמדה - לאחרונה הן רבו ונפרדו לכמה ימים, ולאחר מכן חזרו - ואני נורא שמחה שזה קרה - אבל החברה החדשה נתנה לה כמה תנאים, ואחד מהם היה שהיא לא ממשיכה לכתוב איתי את התסריט. החברה שלה טוענת שהיא לא מקדישה מספיק זמן לזוגיות ולכן עליה לסנן כמה דברים מהמציאות שלה.

אני לא יודעת מה לעשות \ איך להגיב. עצוב לי על הפרוייקט הזה, ואני צוברת טינה כלפי החברה שלה, שחוץ מזה היא ממש בסדר. מה אני עושה?

רוית

***

רוית היקרה,

אני חשה כמו שופטת במשפט שלמה במקרה הזה, אלא שלצערי אין לי תינוק לחתוך דרכו אל האמת. הרי שלושתכן יודעות שהצודקת בשלושתכן היא חברתך - לא את ולא בת הזוג שלה מחזיקות בעמדה הוגנת. אתן מושכות כל אחת לכיוון אחר, והיא באמצע - ממתינה שמישהי מכן תמשוך מספיק חזק כדי לתלוש את הזרוע שלה מהמקום.

איני צריכה להזכיר לך שהזוגיות היא של שתיהן, אלא אם הוגדר אחרת, ואיני צריכה להזכיר לה שיש לה את הזכות לחיים פרטיים גם בתוך הזוגיות. אז בבקשה מכן, להתעשת ומהר. התנהגות של ילדות קטנות וקנאיות אינה מחמיאה לדראג קווינז, כל שכן לנשים בוגרות.

כל כך הרבה זוגות טועים ברגעים הללו, והרבה מאוד חברויות קרובות נהרסות בגלל מקרים כאלו. יכולה לומר מי שרוצה שבת זוג זה בת זוג, ולא יעזור כלום - אבל בת זוג זה לא כלא.

מצד שני, ניתן לומר, אם רוצים, שחברתך צריכה להתעלם מבת הזוג, כי היא לא בסדר. מבחינתי, זה שיעתוק של דפוסי נישואין לא בריאים שנפוצים מידי בקהילה הסטרייטית. זהו גם אחד הקונפליקטים הגדולים שמפרנסים את ערוצי הטלנובלה והדרמה לכל המשפחה: החבר/ה הכי טוב/ה שקרוב/ה קצת יותר מידי לבן או לבת הזוג.

אני אומרת: תתבגרו. דברו על מה שמפריע לבת הזוג של חברתך בעבודה המשותפת שלכן. הוכיחי לה שיש לה סיבה טובה לתת בך אמון, ואז תסכימו על המגבלות שיוטלו על הפרוייקט המשותף שלכן. זה אולי לא פתרון שיהיה נוח למי מכן, אבל זו רק עדות לכך שזהו הפתרון הטוב ביותר. הלא, בשורה התחתונה, אינך מעוניינת בחברתך כבת זוג, אז אין סיבה לקנא.

אם אני טועה, ואת כן מעוניינת בה, אני מפקסת את התשובה בחזרה אלייך: עושה רושם שאת זו שצריכה להתבגר ולהבין שלהתאהב בחברה הכי טובה שלך זה הכי ניינטיז, ולנסות להפריד בינה לבין בת הזוג זה אייטיז, ולקבל עצה כדי לרכוש את אמונן זה סבנטיז.

אני מאמינה שבמשולש כמו שלכן, שבו האינטרס איננו רומנטי מהצד שלך, דיבור כן ובוגר, כולל כמה דפי נייר לכתיבת גבולות מוסכמים, יכול להוביל לתסריט טוב - תסריט שאולי נכתב במשך קצת יותר זמן ממה שרציתן, אך לא עולה לכן בחברות או בזוגיות.

כמו במשפט שלמה, ברור לכולכן מי צודקת,ומה צריך להיעשות כדי שהדבר יצא לפועל. אז די כבר לנער את התינוק, כי לי אין סכין לחתוך אותו.

בברכת "תרעילי ת'ילד",
גלינה פור-דה-ברה,
מאכלת בחשיכה

***
 

עוד טיפ מפינת האיפור של גלינה:

לא רציתי לטחון על מותו של מלך הפופ, אבל אין ברירה: הוא היה מודל לכל מי שהיה שונה, צבעוני, חשוד בסטיות ולכל מי שלא התפשר בכל צד של החיים שלו. החיים שלו, במובנים רבים, היו החיים של כל אדם מהקהילה שלנו, בהגברה מטורפת.

 

זה לא משנה כרגע אם הוא היה חף מפשע, אבל איני מכירה אף בחור הומו שלא נתלה בו בהערכה בשלב כלשהו, ואיני מכירה אף דראג קינג שלא מייחל לרגע שבו יוכל להופיע כך:

 

שמרו על עצמכם/ן,
גלינה

רוצים גם אתם להיוועץ בגלינה? שלחו שאלה, בכל נושא, ל - askgallina@gogay.co.il .

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...