> 

תרבות בקטנה

בין סרט על משפחה בה האבא הפך לאישה לבין העונה הרביעית של בית הקלפים, אלו חמש ההמלצות שלנו על אירועי תרבות בשבוע הקרוב

טלוויזיה

הקרנת הבכורה של הסרט התיעודי של הבמאית שרון שאטוק, "מצאה אישה, מצאה טוב" (From This Day Forward), אשר היה לבחירה הרשמית בפסטיבלים DocNYC,  AFI, Full Frame ו- Hotdocs 2015. היא צילמה את הסרט לפני החתונה שלה, ובו היא עוסקת בנישואים של הוריה. כשהיא היתה נערה, אביה יצא מהארון כאישה ושינה את שמו לטרישה. למרות הקשיים ההורים שלה נשארו יחד ושרון מבררת בסרט כיצד זה בעצם קרה.

מתי: 8 במרץ, יום שלישי

שעה: 22:00

היכן: yes דוקו ו-yesVOD

מחיר: כלול בחבילה

אומנות

במסגרת סדרת "8X8 - שמונה שיחות עם אמנים על אמנות", יתקיים ביום חמישי הקרוב "8X5 - שיחה עם האמן דוד טרטקובר". טרטקובר, מבכירי האמנים בארץ, הוא אספן של פריטי עיצוב ישראלים ועוסק בחקר תולדות הגרפיקה השימושית הישראלית. במפגש הוא יציג עבודות שיצר וישוחח על מקורות השראתו ומקומו של המעצב כאמן חברת ופוליטי.

מתי: 3 במרץ, יום חמישי

שעה: 20:00

היכן: מוזיאון תל אביב לאומנות, שאול המלך 27, תל אביב

מחיר: 65 שקלים

לרכישת כרטיסים: 03-6077070

האמן דוד טרטקובר

תיאטרון

בשבוע הבא עולה לראשונה על במות תיאטרון הקאמרי ההצגה "מפיסטו". זהו מחזה שכתב הלל מיטלפונקט המתבסס על ספרו של קלאוס מאן. במרכז העלילה נמצא שחקן התיאטרון הגרמני הנדריק הפגן. לאחר עליית המפלגה הנאצית לשלטון הוא משנה את דעותיו הפוליטיות בהתאם לרוח החדשה כדי לשמור על עבודתו בתיאטרון, ונדרש להתמודד עם ההשלכות של שינוי זה. בהצגה משתתפים איתי טיראן, עירית קפלן, אלי גורנשטיין, לנה אנה כסטרופ ועוד.

מתי: 10 במרץ, יום חמישי

שעה: 20:30

היכן: תיאטרון הקאמרי, שאול המלך 19, תל אביב

מחיר: מ-96 שקלים

לרכישת כרטיסים: http://www.cameri.co.il

מוזיקה קלאסית

מנזר בית ג'מאל מזמין ביום שבת הקרוב לקונצרט משולב בטיול. בשעות הצהריים יתקיים במנזר קונצרט של מוזיקה קאמרית בביצוע שלישיה לחליל, כשהחליל מבצע את תפקיד הכינור בשלוש שלישיות פסנתר: היידן "שלישייה בסול מינור אופ. 25; וובר שלישיה בסול מינור אופ. 3; ומנדלסון שלישייה ברה מינור מס' 1. לפני הקונצרט ניתן לסייר במנזר, בכנסיית סטפנוס הקדוש וגם במנזר נזירות בית לחם הסמוך אליו, ולהנות מפריחת הכלניות באזור.

מתי: 5. במרץ, יום שבת

שעה: 12:30

היכן: סמוך לבית שמש

מחיר: 60 שקלים, חינם לילדים עד גיל 10

לרכישת כרטיסים: 054-6276690

כנסית סטפאנוס בבית ג'מאל
טלוויזיה

העונה הרביעית של בית הקלפים מגיעה לטלוויזיה. עלילותיהם נטולות הלב של פרנק וקלייר אנדרווד בליבה של הפוליטיקה האמריקאית עולות לשידור בטלוויזיה במקביל למירוץ הנוכחי לבית הלבן. אם זה נכון והסדרה היא תמונת ראי של הפוליטיקה האמריקאית, אז יש לכולנו עונה חדשה של סיבות לדאגה.

מתי: מה-5 במרץ, יום שבת

שעה: בכל שעות היממה

היכן: סלקום tv וגם ב-HOT וב-yes

מחיר: כלול בחבילה

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...