אמיליה שוקולד
אמיליה שוקולד. צילום: אפיק גבאי.
 > 

תרבות בקטנה

רומה עמר מגיעה למרכז הגאה וישראל קטורזה מגיע לאופרה הישראלית. עוד מאירועי תרבות של השבוע: תערוכת צילומים ותערוכת יצירות זכוכית ביפו, ופסטיבל המוקדש כל כולו לשוקולד

מוזיקה

ביום שלישי הקרוב תופיע רומה עמר במופע מיוחד במרכז הגאה. הזמרת בת ה-20 מראש העין מגיעה ממשפחה ייחודית, בה יש אבא, שתי אמהות ועשרה ילדים. הסיפור הייחודי הזה נחשף לפני שנתיים בדה וויס, בה עמר השתתפה. כעת יש לנו הזדמנות לשמוע מקרוב-קרוב את הקול הייחודי שלה.

מתי: 16.2, יום שלישי

שעה: 21:00

היכן המרכז הגאה, גן מאיר, תל אביב

מחיר: 54 שקלים לכרטיס, 97 שקלים לזוג כרטיסים

להזמנת כרטיסים

צילום

אלכס לנדסברג הוא בכלל תעשיין, אבל תוכל לפגוש אותו כעת בתור צלם. הוא מגשים חלום ישן ומציג תערוכת צילום, התערוכה הראשונה שהוא מציג במהלך חייו. התערוכה כוללת תמונות שהוא צילם במהלך הביקורים שלו במקומות שונים בעולם. דלית מרחב אצרה את התערוכה "עובר אורח", והיא כוללת 34 צילומים ממדינות דוגמת קירגיסטן, ארגנטינה, הודו, בורמה, יפן וצרפת.

מתי: עד ה-20.2, יום שבת

שעה: חמישי, 16:00-20:00; שישי-שבת, 11:00-16:00

היכן: גלריית נמל יפו, העלייה השניה 20, נמל יפו

מחיר: הכניסה חופשית

נזיר ביפן
אוכל

ולנטיין דיי מגיע ביום ראשון, אז הדבר הכי טוב שאנו יכולים להציע לכם לעשות בסוף השבוע שלפני כן הוא להשמין משוקולד. זו השנה השניה שיתקיים במתחם התחנה בתל אביב פסטיבל "שוקולד", שישלב יריד שוקולטיירים מקצועי בו יציגו וימכרו שוקולטיירים מובילים את היצירות שלהם; סדנאות שף אותם יעבירו מומחים דוגמת רונן אפללו ל"אמיליה", ענבל שלים, שפית וקונדיטורית ל"פושון ישראל", יאנינה מירסקי ל"פאקל'ה", מאור מימון, ל"אמיליה" ושלי לי גולדנברג ל"ג'וליקה". ויהיה גם סדנאות שוקולד מקצועיות ומתוקות לילדים.

מתי: 11-13.2, ימים חמישי-שבת

שעה: חמישי, 18:00-23:00, שישי, 10:00-15:00, שבת, 10:00-21:00

היכן: מתחם התחנה, תל אביב

מחיר: 15-20 שקלים כניסה, 20 שקלים לסדנאות.

אופרה

האופרה הישראלית מציגה שיתוף פעולה ייחודי עם תיאטרון האופרטה הממלכתי מבודפשט, אשר יחד מעלים הפקה חדשה של "העטלף",

מאת יוהאן שטראוס, שעברה עיבוד והתאמה קלה לעידן המודרני, בשילוב ביקורת חברתית רלבנטית. בתוך זה משובץ גם לא פחות מאשר ישראל קטורזה, המשחק את תפקיד הסוהר השיכור, במסגרת המסורת לפיה תפקיד זה ניתן בכל מדינה המארחת את ההפקה, לשחקן קומי מקומי וידוע.

מתי: 11-20.2, ימים חמישי-שבת

שעה: משתנה

היכן: בית האופרה, שד' שאול המלך 19, תל אביב

מחיר: 190-438 שקלים

להזמנת כרטיסים: 03-692777

העטלף - ישראל קטורזה
אומנות

"דרך הזכוכית - תערוכה בשקיפות מלאה" הוא שמה של תערוכה חדשה המוקדשת, איך לא, לזכוכית. ולא סתם לזכוכית, אלא ליצירות של מיטב אמניות הזכוכית בארץ, תערוכה אותה אצרה דורית טלמון ומוצגת בגלריית בן עמי. תשע אמניות ישראליות לוקחות בה חלק, בהן ענת ספיר, בוגרת המחלקה לאמנות בבצלאל; שלומית איזנשטיין, המתמחה בניפוח זכוכית מותכת; וטובה כרמון, הראשונה בארץ שפיתחה את טכניקת התזת החול.

מתי: 11.2-17.3, ימים חמישי-חמישי

שעה: משתנה

היכן: רחוב איילת 10, יפו

מחיר: הכניסה חופשית

זכוכית

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...