לאורך כל הלילה
לאורך כל הלילה. צילום: יחסי ציבור.
 > 

תרבות בקטנה

סוף שבוע של אופנה בצד שני מחזות חדשים ומסקרנים, סרט דוקומנטרי על דיוויד הוקני ומופע חדש המביא לבמה אחת את יהודה פוליקר ושלומי שבת. חמש המלצות תרבותיות לשבוע הקרוב

אופנה

הבר Tutus Karex יארח בסוף השבוע הזה את ה-DollHouse. ביום שישי יפעלו במקום שני חדרים בהם יציגו מותגי האופנה NoGender by Ziv Cohen, Gal Barash Jewelery, Chen Bar-Kalifa’s room ו-PARTY FLAGS, כמו גם שיר קלפה ונטלי בר-און שיפעילו סלון אקספרס לתספורות ותסרוקות במחירים מיוחדים; עמדת פירסינג של נטע שפיר; עמדת איפור של נטליה אר; והרצאה של רוני שוקרון על אופנה, מגדר ונונה שלאנט. בשישי בערב ובמהלך שבת זה יהיה מקום לרקוד, לשתות וכמובן, לקנות. וצפויה הפתעה במוצ"ש. חושבים מה ללבוש? המארגנים אומרים: "תפתיעו אותנו".

מתי: 29-30.1, ימים שישי-שבת

שעה: שישי, 11:00-18:00 (מכירה), 21:00 אל תוך הלילה; 13:00-21:00 (מכירה) ואז הליין הקבוע

מחיר: חינם

היכן: בן ציון 1, תל אביב

דף האירוע

תיאטרון

הפקה חדשה המיועדת כל כולה לחובבי שייקספיר בכלל ו"חלום ליל קיץ בפרט". אנסמבל אספמיה מעלה השבוע בטרום בכורה את הגרסה שלו לקומדיה הידועה, המתחילה במשפט בו האבא דורש להרוג את בתו כי היא רוצה להינשא לאהוב ליבה ולא לשידוך שהוא מעוניין בו. הזוג נמלט ליער, שם נמצאים מלך ומלכת הפיות במריבה באותם רגעים ממש. ההפקה הזו מעבירה את העלילה לשנות האלפיים, ויש לו גם זוית פמיניסטית. דליה שימקו ביימה, ובין המשתתפים דניאל בוצר, איציק גולן, אסתי זקהיים, גיל יפרח ומיכל פוליצר.

מתי: 4-6.1, ימים חמישי-שבת

שעה: 20:00

היכן: נמל יפו, מחסן 2

מחיר: 90 שקלים

לרכישה: 03-9021563

חלום ליל קיץ

טלוויזיה

סיפורו של האמן הרב תחומי, דיוויד הוקני, מגיע לערוץ 8. באמצעות ראיונות עם חלק מחבריו ותמונות שטרם נראו מהארכיון האישי שלו, הסרט "הוקני" מציג את עולמו הפנימי של מי שהיה אחד מהסמלים הגדולים ביותר של שנות ה-60'. הסיפור כולל כמובן את ההתמודדות שלו עם הסטיגמות האופייניות לאותן השנים כמו גם עם מחלת האיידס. הוקני, אגב, ממשיך ליצור גם בימינו אנו, כשהוא בן 77.

מתי: 31.1, יום ראשון; 5.2, יום שישי

שעה: 22:00

היכן: ערוץ 8, הוט

מחיר כלול בחבילה

הוקני

מוזיקה

מופע מוזיקלי חדש מאחד על במה אחת שנים מהזמרים המצליחים בישראל - שלומי שבת ויהודה פוליקר. המופע יביא לידי ביטוי את השורשים הטורקים-יווניים שלהם כמו גם את הסגנונות המוזיקליים המאפיינים אותם, כלומר רוק, אתני, ספרד ולדינו. זה אומר שהם יבצעו מובחר מהרפרטואר שלהם ביחד ולחוד, וילווה אותם הרכב הנגנים שמלווה אותם בהופעותיהם.

מתי: 30.1, יום שבת

שעה: 20:45

היכן: היכל מנורה מבטחים (יד אליהו), תל אביב

מחיר: 174-404 שקלים

לרכישת כרטיסים, *9080, *2207

יהודה פוליקר ושלומי שבת

תיאטרון

"לאורך כל הלילה" הוא מחזה העולה במסגרת תיאטרון הקוביה, העוסק בתקופה הקשה ביותר במאה הקודמת: מלחמת העולם השניה. המחזה מספר את סיפורן של ארבע נשים גרמניות בתקופה המתחילה בעליית הנאציזם לשלטון ומסתיימת בתבוסת גרמניה. דרכן עוסקת ההצגה בעובדה שחלק גדול מהאוכלוסייה בגרמניה במפלגה הנאצית והסכים לשתף עימה פעולה, כמו גם בגרמניות שהפכו לקורבנות המלחמה. כל זה מוצג בסגנון קברט, כלומר עם שירים ומערכונים.

מתי: 31.1, יום ראשון

שעה: 21:00

היכן: המרכז הגאה, תל אביב

מחיר: 54 שקלים לכרטיס, 97 שקלים לשני כרטיסים

לרכישה: http://gaycenter.org.il/?p=1760

 לאורך כל הלילה

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...