רפאל אלנקר
רפאל אלנקר. צילום: צילום מסך.
 > 

מה לא להגיד לכוכב הפורנו האהוב עליך

כוכבי פורנו אולי נתפסים כמו אנשים גמישים, אבל גם להם יש גבולות, במיוחד כשזה מגיע לשיחה שלפני. קבלו את כוכבי האתר Men.com עם פעולת הסברה חשובה לקראת המפגש ש(לא) יהיה לכם עם אחד מהם

אם אתם נמנים על ההומואים המפנטזים לפגוש את כוכב הפורנו האהוב עליהם, כדאי שתדעו שיש כללי התנהגות שכדאי לדבוק בהם. אנו לא מתכוונים למיעוט הבגדים שאתם מתכננים ללבוש או לתנוחות שאתם מתכננים לנסות, אלא בעיקר לסמול טוק שבא לפני כן. אתם יודעים, שאלות כמו "מתי תהיה לך עבודה אמיתית?" או "סבתא שלך יודעת?". 

כדי לעזור לכם להתכונן למפגש, התייצבו חלק מכוכבי הפורנו של האתר Men.com, והסבירו בצורה מגרה והומוריסטית גם יחד, מה הן השאלות שלא כדאי לשאול אותם, אם וכאשר אלוהים תחליט להגשים לכם את המשאלה. דייגו סאנס, רפאל אלנקר, אלקס מקאם, קולטון גריי ומייק דה מרקו הם חלק מהכוכבים שעושים את עבודת ההסברה החשובה הזו. אגב, השאלות האלה, על סבתא ועבודה אמיתית, נמנות בין השאלות שלא עושות להם טוב.

אנו די בטוחים שהדבר העיקרי שייצא לכם מהסרטון הזה הוא סיבה טובה (ונוספת) לחפש את הסרטים של הכוכבים האלה ברשת, אבל אם גם תחכימו קצת בדרך, זה בכלל טוב. 

פורסם במקור באתר instinctmagazine.com.

 

תגיות

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...