קורין שביט, "מסע של חיים"
קורין שביט, "מסע של חיים". צילום: יחסי ציבור.
 > 

תרבות בקטנה

"קבלו אותי" חוזרת בעונה חדשה, קורין שביט עולה עם מופע חדש, וגם הזדמנות לראות את שלמה בראבא במופע יחיד, את האופרות מהמטרופולין בירושלים, ואת מיטב הזמרים הישראלים בתערוכת צילומים

טלוויזיה

אם הצלחתם לפספס את העובדה שב-yes החלו לשדר את העונה השלישית של הסדרה "קבלו אותי", אז אנחנו כאן כדי לספר לכם. מי שלא מכיר, זו דרמה קומית אוסטרלית, אותה כתב הקומיקאי ג'וש תומאס, המככב בה בתפקיד הראשי. בתחילת הסדרה הוא נפרד מבת הזוג שלו, שמסבירה לו שהוא הומו ולכן אין טעם שיישארו ביחד. בפתח העונה השלישית ישנה עליית מדרגה ביחסים שלו עם הבחור היפה בו הוא מאוהב, שעד כה שיחק לא מעט משחקים של רוצה-לא רוצה, והיא ממשיכה לתאר את עלילותיו של ג'וש, המתבססות במידה רבה על חייו האמיתיים.

מתי: ימי שלישי

שעה: 22:00

היכן: yes oh; משודר גם ב-VOD

מחיר: כלול בחבילה

מופע (1)

את הערב של קורין שביט קשה להכליל תחת קטגוריה אחת בלבד, למרות שבמהותו זהו מופע מוזיקלי. יש בו לא מעט שירי אהבה מנשים לנשים, מתוך אלבום הבכורה שלה, "מסע של חיים", אך יש בו גם ציורים, דרמה ולא מעט סיפורים על המסע הפרטי אותו היא עברה. היא מספרת על חיים שהחלו במרוקו, דרך תהליך ההתבגרות ואז החתונה – והגירושים, היציאה מהארון ועד הפעילות שלה הקהילה הלהט"בית.

מתי: 17.1, יום ראשון

שעה: 21:00

היכן: המרכז הגאה, גן מאיר, תל אביב

מחיר: 54 שקלים לכרטיס, 97 שקלים לזוג כרטיסים

לרכישה: http://gaycenter.org.il/?p=1765

מופע (2)

ההזדמנות לראות את שלמה בראבא על הבמה היא תמיד חוויה ייחודית, אך זו הפעם הראשונה בה אפשר לקבל את כולו – ורק אותו. "בראבא מופע יחיד" הוא המופע האישי הראשון שעושה השחקן והקומיקאי בכל הקריירה שלו, והוא מבוסס על חומרים ביוגרפיים. הוא מספר בהומור ובגילוי לב את סיפור חייו הצבעוני, הכולל שלושה נישואים ואבהות לילדה קטנה שזה אך נולדה.

מתי: במועדים שונים

שעה: משתנה

היכן: במקומות שונים בארץ

מחיר: 75-130 שקלים

לפרטים ולרכישת כרטיסים:  http://www.pashbar.co.il/show.php?id=3813

שלמה בראבא, "בראבא מופע יחיד"

צילום

ב-25 השנים האחרונות מצלם אילן בשור עטיפות תקליטים, שלטי חוצות, נופים ואנשים. במרכז הקונגרסים הבינ"ל, כלומר בבנייני האומה בירושלים, נפתחת בשבוע הבא התערוכה "זהב שחור", ובה דיוקנאות של מוסיקאים ישראלים, גברים, אותם צילם בשור בשחור-לבן. התערוכה כוללת צילומים של ירמי קפלן, ארכדי דוכין, עברי לידר, אסף אמדורסקי, יוסי בנאי ז"ל, שלמה גרוניך, יוני רכטר, אפרים שמיר ועוד. את התערוכה אצר ערן ליטוין.

מתי: מ-17.1, יום ראשון

שעה: 9:00-16:00

היכן: מרכז הקונגרסים הבינ"ל - בנייני האומה, ירושלים

מחיר: חינם, בתיאום מראש בטלפון 02-6558508

עברי לידר

אופרה

אם אתם לא רוצים ו/או יכולים לטוס עד למטרופולין בניו יורק כדי לצפות באופרות "דולי הפנינים" של ביזה ו"טורנאדוט" של פוצ'יני, אתם יכולים לנסוע לירושלים. סינמטק ירושלים הוא אחד מ-80 בתי הקולנוע בעולם בעלי הזכויות להקרנת שידורי המטרופוליטן אופרה, והוא יקרין במהלך החודש את שתי האופרות הללו. השידורים יועברו בשידור לוויני איכותי  ובאיכות HD בשני אולמות בסינמטק.

מתי: 16 בינואר, מוצאי שבת, "דולי הפנינים"; 30.1, מוצאי שבת, "טוראנדוט"

שעה: 20:00

היכן: סינמטק ירושלים

מחיר: 175 שקלים

לרכישת כרטיסים: http://tickets.jer-cin.org.il

האופרה טוראנדוט

 

 

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...