סטפני וולשט, אחרי השינוי כילדה בת 6
סטפני וולשט, אחרי השינוי כילדה בת 6. צילום: צילום מסך.
 > 

אבא קנדי בן 52 שינה את מינו ל... ילדה בת 6

אחרי 23 שנות נישואים וכשהיא אבא לשבעה ילדים, החליטה סטפני וולשט לצאת מהארון ולהיות אישה. בדרך היא החליטה להגשים את מלוא החלום, והפכה לילדה. האם צריך להכיר גם בשינוי גיל?

צריך הרבה אומץ לצאת מהארון. זה נכון להומואים, ללסביות, לביסקסואלים, ובמיוחד לטנרסג'נדרים, ללא ספק הקבוצה המנודה ביותר בקהילה, הסובלת מבורות עמוקה ומגזענות אלימה ביותר. לרוב, ההחלטה לצאת מהארון מתרחשת כאשר אנו מגיעים לנקודה בה אנו מרגישים שאין לנו מה להפסיד; כשהמחיר שאנו משלמים על ההסתרה גבוה יותר מהמחיר אותו נשלם על החשיפה.

כאשר החליטה סטפני וולשט הקנדי לצאת מהארון כאישה טרנסג'נדרית לפני שש שנים, היא כבר היתה נשואה לאישה במשך 23 שנים, והיא היתה אבא לשבעה ילדים. 

סטפני וולשט, לפני השינוי עם חלק מילדיה
לפני השינוי עם חלק מילדיה (צילום מסך מתוך כתבת הוידאו איתה)

אך המעשה היה רחוק יותר מההחלטה להפוך לאישה - סטפני החליטה להפוך להיות ילדה. ולא סתם ילדה, אלא ילדה בת 8 - ובהמשך בת 6 - תוך שהיא מוצאת לעצמה משפחה מאמצת של הורים עם ילדים ונכדים.

בריאיון ל- Dailyxtra שפורסם ביוטיוב בסוף נובמבר האחרון, היא מספרת על התהליך הקשה, שכלל שני ניסיונות התאבדות; על המחיר אותו שילמה - "איבדתי את הכל" - ועל תחושת החופש שהיציאה מהארון נתנה לה, כמו גם על התמיכה הרבה שהיא מקבלת, כולל מאופנוענים כבדי משקל שרוצים ללבוש את השמלות שלה ולנשק אותה.

סטפני וולשט, אחרי השינוי כילדה בת 6
אחרי השינוי כילדה בת 6 (צילום מסך מתוך כתבת הוידאו איתה)

בחלק האחרון של הריאיון מגיע החלק שעשוי להכניס אתכם להלם - היא מספרת על כך שהיא החליטה כי היא לא רוצה לחיות את חייה כאישה מבוגרת, והחליטה להיות ילדה. הסיפור ממחיש את האימרה הידועה "לכל סיר יש מכסה", שכן היא מצאה לעצמה משפחה תומכת, כלומר זוג מבוגר, גבר ואישה, ש"אימצו" אותה בתור הבת שלה. האימוץ התקבל בברכה על ידי כל בני המשפחה של אותם זוג, והיא גם משחקת עם הנכדים הקטנים שלהם. המעבר מגיל 8 לגיל 6 נובעה בעקבות בקשה של אחת הילדות הקטנות במשפחה. 

אנו מצדיעים לה על האומץ ושואלים את עצמנו, האם בנוסף לשינוי מין, יש להתרגל גם לשינוי גיל?

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...