תערוכה במלון לאונרדו
תערוכה במלון לאונרדו. צילום: יח"צ.
הפסטיבל למוזיקה קולית באבו גוש
הפסטיבל למוזיקה קולית באבו גוש. צילום: יח"צ.
 > 

תרבות בקטנה

קייטלין ג'נר מגיעה לסאות' פארק, ריטה חוזרת לגבירתי הנאווה, וצ'יקו ומיקו נפגשים מחדש אחרי שנים רבות. יחד עם תערוכת אומנות במיקום מפתיע והזדמנות לשמוע מוזיקה קלאסית ולנגב חומוס, קבלו את חמשת אירועי התרבות לשבוע הקרוב

טלוויזיה

שלושה ימים אחרי השידור בארצות הברית, תתחיל חברת HOT לשדר את העונה ה-19 של תוכנית האנימציה הידועה "סאות'פארק". בפרק הראשון, שישודר ביום ראשון הקרוב, "תככב" קייטלין ג'נר, האישה טרנסית הידועה ביותר בתבל. אחרי שזכתה בפרס האומץ של ה-EPSY, הפרק הראשון אמור להתייחס אליה תוך הפגנת כבוד, בדרך של סאות' פארק כמובן. בקיצור, יהיה שנון, רלבנטי וצבעוני כתמיד.

תאריך: 20.9, ולאחר מכן כל שבוע
שעה: 22:00
הערוץ: HOT קומדי סנטרל 

תיאטרון

כמעט שנתיים עברו מאז העלה תיאטרון הבימה את המחזמר גברתי הנאווה. בחודשיים האחרונים, מאז יצאה שני כהן לחופשת לידה, מחליפה אותה לא פחות מאשר... ריטה. הדיווה כיכבה בהפקה הראשונה של המחזמר בארץ, אז הפקה עצמאית, שזכתה להצלחה מסחררת. כעת נכנסת ריטה מחדש לנעליה של אלייזה דוליטל. היא אמנם כבר לא בגיל של הדמות שהיא משחקת, אך היא נראית מצוין על הבמה והיכולות הקוליות שלה מרשימות כתמיד. העובדה שקשה למצוא כרטיסים פנויים מעידה על כך. עוד מככבים: נתן דטנר כפרופסור היגינס, דב רייסר כקולונל פיקרינג, רובי פורת שובל כגברת פירס ועוד.

תאריך: 24.10, 6.11 ועוד
שעה: משתנה
מחיר: 150-300 שקלים (לא כולל מבצעים)
להזמנות: 03-6295555, http://www.habima.co.il/perfs/830
כתובת: תיאטרון הבימה, תל אביב

גברתי הנאווה
צילום: ג'ראר אלון.
 

אומנות

כדי לראות יצירות אומנות לא תמיד חייבים ללכת למוזיאון. מי שמחפש לגוון יכול לקבל מענה במלון לאונרדו ארט, תל אביב. המלון מציג במסדרונות תערוכה של כ-300 יצירות של אמנים ישראליים, כולם בבעלותו של אספן האמנות דובי שיף. התערוכה מתחלפת אחת למספר חודשים וניתן לראות בה עבודות של ארם גרשוני, אביטל בורג, מתן בן כנען, הדס לוי, שירה גלזרמן ועוד. הסיור כרוך בתשלום, וניתן לשלב אותו עם ארוחת בוקר במלון.

תאריך: בתיאום מראש
מחיר: 50 שקלים כולל קפה ועוגה, 129 שקלים כולל ארוחת בוקר.
להזמנות: 03-5211777
כתובת: אליעזר פרי 9, תל אביב

מוזיקה

קצת מוקדם, אנחנו יודעים, אבל כדאי למהר ולהזמין כרטיסים: ב-1-5 באוקטובר ייערך באבו גוש הפסטיבל ה-48 (!) למוזיקה קולית. במשך ימי הפסטיבל יתקיימו עשרה קונצרטים בהשתתפות מקהלות, אנסמבלים קוליים ותזמורתיים בכנסייה הגדולה בקרית יערים, ועוד שישה קונצרטים קאמריים בקריפטה, כולל אנסמבל "הורטוס מוסיקוס" מאסטוניה, בניצוחו של אנדרס מוסטונן, שיבצעו שירים מתקופת הרנסנס בעיבודים מודרנים ומיוחדים לפסטיבל אבו גוש; בכורה ישראלית לאורטוריה "המבול" של המלחין הסיציליאני מיכלאנג'לו פאלבטי, שיבצע אנסמבל פניקס בכלים אותנטיים, בניצוחה של ד"ר מירנה הרצוג; והמיסה ברה מג'ור מאת דבוז'ק, בביצוע המקהלה הקאמרית תל אביב ובניצוחו מיכאל שני.

תאריך: 1-5.10
שעה: משתנה
מחיר: 85-140 שקלים. 
להזמנות: 6226*, www.bimot.co.il 
כתובת: אבו גוש

תיאטרון

צ'יקו ומיקו בתאטרון הסמטה
צילום: ירון אלקיים. 

תיאטרון הסמטה נותנת את הבמה להצגה "צ'יקו ומיקו". ההצגה נוצרה על בסיס הסרט "צ'אק ובאק", המספרת על המפגש המחודש של מיקו וצ'יקו. 30 שנה עברו מאז שמיקו עזב לעיר הגדולה וכעת הוא עומד להתחתן. המפגש מעורר זכרונות לא פשוטים מנעוריהם הקשורים, איך לא, במיניות שלהם, התעוררות המטלטלת את החיים של שניהם. בהצגה משחקים אורי הוכמן, עמי סמולרצ'יק, אייל שכטר, דניאלה וירצר, רונה פרומצנקו ומרינה שויף.

תאריך: 18.9 (מתכוננות הצגות נוספות בנובמבר)
שעה: 21:30
מחיר: 65 שקלים
להזמנות: 03-6812126, http://www.hasimta.com/ 
כתובת: תיאטרון הסמטה, סמטת מזל דגים 8, יפו

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...