הקרב על הליפסינק
הקרב על הליפסינק. צילום: יחסי ציבור.
עוד בתרבות ובידור
 >  > 

ריד מיי ליפס: פאן, פאן, פאן

שידור מיוחד של "מופע הקולנוע של רוקי" והעונה הראשונה של "קרב הליפסינק" מביאים את הדראג על צורותיו השונות (כולל נטולות הדראג) למסך הקטן שלכם

יש שני דברים שקשה לי להאמין בהם. האחד, שאני אחגוג בעוד פחות משנה את יום ההולדת ה-40 שלי. השני, ש"מופע הקולנוע של רוקי" כבר חוגג 40 שנה, מאז שודר הסרט לראשונה באנגליה (ו-42 שנה מאז עלה לראשונה על הבמות, אבל אין סיבה להיתפס בקטנות).

לכבוד יום ההולדת שלי יש לשער שב-yes לא יעשו משהו מיוחד, אבל לכבוד יום ההולדת של רוקי, בוודאי שכן: ביום ראשון ה-16 באוגוסט, בשעה 22:00, בדיוק 40 שנה ויומיים מאז אותו שידור ראשון, תוכלו להתיישב מול ערוץ yes3 ולצפות פעם נוספת בעלילותיהם של בראד מייג'ורס (בארי בוסטוויק) וג'נט וייס (סוזן סרנדון) המגיעים לטירה הקווירית של פרנק נ. פורטר (טים קארי).

עלילת המחזה-סרט, אגב, נכתבה כפרודיה על סרטי האימה של אותה התקופה, בהם פרנקנשטיין. אך ההצלחה העצומה של הסרט לאורך השנים נתנה ל"מופע הקולנוע של רוקי" מעמד מכובד לא פחות מאלו שעליהם הוא צוחק.

שישה ימים לאחר מכן, ב-22 באוגוסט, יתחיל השידור של העונה הראשונה של התוכנית הגאונית "קרב הליפסינק". התוכנית האמריקאית לוקחת את מה שכל מלכת דראג יודעת לעשות, אבל מוותר על הדראג (כמעט לגמרי) ומביאה במקומו כוכבים הוליוודיים שיעשו בכאילו.

התוכנית התחילה כפינה בתוכנית הלייט נייט של ג'ימי פאלון, והפופולאריות שלה הפכה אותה לתוכנית בפני עצמה, אשר תשודר בארץ ב-yes Comedy וב-yes VOD. הראפר אל.אל. קול ג'יי מנחה, הדוגמנית צ'ריסי טיגן משמשת ככתבת מאחורי הקלעים, ומה שקורה על הבמה הוא העיקר: שני סלבס ידועים מתחרים ביניהם על ביצוע שירים ידועים בליפסינק תוך חיקוי הזמרים, והקהל קובע מי המנצח.

בפרק הראשון דוויין "דה רוק" ג'ונסון התחרה נגד ג'ימי פאלון, כאשר "דה רוק" מחקה את טיילור סוויפט ופאלון את מדונה. אן האת'ווי השתתפה בפרק השלישי עם שיר של מיילי סיירוס נגד אמילי בלאנט שחיקתה את בלקסטריט, מייק טייסון כיכב בפרק החמישי עם חיקוי של הרולינג סטונס, קווין לטיפה, ג'סטין ביבר, איגי אזליה, וויל ארנט ועוד. בפרק סיום העונה הכפול יתחרו אחד בשניה כוכבי הסדרה "אימפריה": טרנס האוורד וטראג'י פי. הנסון, שתארח את מארי ג'יי. בלייג'. יהיה מצחיק.

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...