אידהו שלי
אידהו שלי. קלאסיקה גאה ואהובה. צילום: מתוך הסרט.
עוד בתרבות ובידור
 >  > 

גאווה בטלוויזיה: מצעד על המסך הקטן

בשביל לציין את היותנו להט"בים אין באמת צורך לצאת מהמזגן. הטלוויזיה הצמודה לספה בסלון מציעה שלל אפשרויות להרגיש גאים וקרירים

אני ממש שמח בשביל אותן דראג קווינס שקמו נגד השוטרים בסטונוול. אני חייב להן הרבה מאוד מהחופש שלי כהומו, חופש שנתפס לא פעם כמובן מאליו, חופש שאירועי הגאווה מציינים היטב.

אבל אני גם ממש כועס עליהן. אם הן רק היו חושבות קצת מראש, הן היו מתקוממות בחודש מאי, נאמר, או לפחות באוקטובר. אני לא בטוח איך החום והלחות במנהטן ביוני, אבל בתל אביב זה כמעט בלתי נסבל. אז למה בגללן אני צריך לסבול?  

האקלים, לפיכך, הוא אחת הסיבות העיקריות שבגללן לא תראו אותי גם השנה במצעד הגאווה. והמוזיקה הרועשת, שמעולם לא היתה חביבה עליי, שהיא גם הסיבה מדוע גם למסיבות הגאווה אני לא מגיע. בקיצור, חוץ מסרט בפסטיבל הקולנוע הגאה ואולי איזו הצגה, אני אציין את היותי הומו במקום הנכון ביותר להיות בו בעונה הזו: צמוד למזגן.

לשמחתי, המזגן צמוד לא רק אלי אלא גם לטלוויזיה, חברתי אהובתי, האישה היחידה שראתה אותי ערום מאז שלמדתי להתקלח לבד. היא יודעת מה אני אוהב: סדרות פנטזיה/בילוש/ריגול, שבגללן אני ממשיך לשלם מאות שקלים בחודש לספקית הטלוויזיה שלי (כמו גם העובדה שאין לי כוח ללמוד על הורדות מהאינטרט, לשמחתה של אותה ספקית). בגלל שאני חבר ותיק היא יודעת לצ'פר אותי ביום חגי, ובמהלך חודש יוני היא מציגה בפניי סרטים וסדרות שאמורות לגרום לי להרגיש גאה.

גם אתם מעדיפים את המזגן? אז זה מה שתוכלו לראות בזמן שלא תזיעו:

HOT 

הביטוי המפורסם DINK (Double Income No Kids) תאר בעבר זוגיות הומואית ממוצעת, כלומר כזו שיש בה הרבה כסף. המודל הזה הולך ומשתנה לאור הנטיה ההומואית החדשה להביא תאומים לעולם, אבל זה לא אומר שאנחנו צריכים להפסיק להוציא כסף.


"הסיפור של יוסי"

במילים פשוטות, ב- HOT VOD תמצאו עד לסוף השבוע של המצעד - ובמהלכו - שלל סרטים ורודים, בהם ניתן לצפות בתשלום בלבד: "אהבה של קיץ", "גאווה", "הבועה", "הילדים בסדר", "יוסי וג'אגר", "הסיפור של יוסי", "הר ברוקבק", "טראנס אמריקה", "מילק", "קרייזי", "קשורות", "סינגל מן", "פילדלפיה" ו"ללכת על המים".

מי שאינו רוצה להוסיף כסף על כסף, יסתפק בשידורים הערוצים הכלליים: ב-13 ביוני תעלה כאן העונה החדשה של "כתום זה השחור החדש".

yes

בחברה מבינים שאת עיקר הכסף שלנו אנחנו מוציאים על סמים/טיטולים, ולכן משיקים ב-yesVOD קטגוריה מיוחדת של סרטים להט"בים עם תכנים בחינם, כגון "מוות בוונציה", "גורל ידוע מראש", "הלב הרגיל", "חיי עם ליברצ'ה", ו"הילדים בסדר". אבל אי אפשר בלי לנסות להוציא מאיתנו עוד כמה שקלים תמורת כמה ריגושים, אז תמורת "משחק החיקוי", "אהבה היא מוזרה", "גאווה" ועוד שכאלה, נשלם כדי לצפות בהם.


"אהבה היא מוזרה"

בנוסף, ערוץ yes3 מתכונן לסוף שבוע של גאווה ב-12-13 ביוני. במהלך סוף השבוע ישודרו כאן הסרטים "חברות פתוחה", "גורל ידוע מראש", "כחול הוא הצבע החם ביותר", "הרוג את יקיריך", "הדרך בה הוא מביט", "חברות פתוחה", "איידהו שלי", "יצורים שמימיים" ועוד.

חלק מהסרטים, חשוב לציין, ישודרו גם לפני סוף השבוע החגיגי: "מוות בוונציה" ב-yes3, ב-7 ביוני בשעה 22:00; ו"חוף העתיד" ב-yes3, ב-9 ביוני בשעה בשעה 22:00.

Cellcom TV 

מתכננים שידורים מיוחדים לקהילה, אך עוד לא פרסמו את המועדים והתוכן.

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...