אילוסטרציה. צילום: Emmanuel Huybrechts, Flickr.
עוד בחדשות ודעות
 >  > 

אמריקאית תובעת "את כל ההומואים בעולם"

מכירים עורך דין טוב? אשה מנברסקה הגישה לבימ"ש תביעה נגד כל ההומואים, בטענה שהם "שקרנים, מעמידי פנים וגנבים". בכתב התביעה נטען כי "הם יודעים שזה חטא, אחרת איזה עוד סיבה יש להם להתחבא בארון?"

כשהיא מזדהה כשגרירה של אלוהים וישו, אשה מנברסקה הגישה תביעה פלילית פדרלית כנגד כל האנשים ההומוסקסואלים על פני האדמה על שעברו על "חוקים דתיים ומוסריים".

סילביה אן דריקסל מאוברן טוענת בעתירה כתובה ביד באורך שבעה עמודים אשר הוגשה לבית הדין של אומהה ש"הומוסקסואליות היא חטא וההומוסקסואלים יודעים שזה חטא לחיות חיים הומוסקסואלים", מוסר הלינקולן ג'רנל סטאר. "איזה עוד סיבה יש להם להתחבא בארון(?)"

בת ה-66, אשר מייצגת את עצמה בתביעה, מצטטת את מילון וובסטר כמו גם שורה של פסוקים מהתנ"ך ומהברית החדשה במכתבה, אשר מלא בשגיאות כתיב ופיסוק, מדווח האומהה וורלד הראלד. היא מאתגרת את השופט המחוזי של ארה"ב ג'ון מ. ג'רארד, שלא "לשפוט את אלוהים כשכרן (שקרן, השגיאה במקור)", ומטיחה בלהט"בים שהם "שכרנים (איות), מעמידי פנים, וגנבים" בתיק, אשר מתוייק בפשטות תחת השם דריסקל נגד הומוסקסואלים.

"מעולם לא חשבתי שאראה את היום בו האומה האדירה שלנו או המדינה האדירה נברסקה יהיו כל כך נוחות עם ההסכמה להתנהגות הגסה (של) אנשים מסוימים", היא כותבת. "זה בזכות חסדיו של ריבונו של עולם שאנחנו לא נכלים באש המאכלת כי אהבתו לא כושלת."

בית המשפט לא זימן את דריסקל, לפי ה-NBC. כמובן, זה לא עצר מספר כותבים הומואים מוכרים מאוד מלכתוב תגובות ציניות ומשועשעות לתביעה.

סטיבן פיין מהדיילי קוס מסר שהוא ובעלו, בריאן, "יממשו את חפציהם" לפני גזר הדין שיתקבל, כפי שאמר בצחוק, בבית המשפט העליון. "אנחנו מצפים שהפיצוי שהיא דרשה יגרום לנו לפשוט את הרגל", הוא עקץ.

הסופר הפעיל למען זכויות להט"ב, דן סאבאג', הרגיש דומה, וצייץ בטוויטר: "אנחנו מחכים בנשימה עצורה לגזר הדין הזה!".

תרגום ועיבוד: ליאור טולדנו. 

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...