נשיקה במגרש הבייסבול
נשיקה במגרש הבייסבול. צילום: יוטיוב.
עוד בחדשות ודעות
 >  > 

שני גברים צולמו מתנשקים במגרש הבייסבול, והקהל השתגע

"מצלמת הנשיקות" - מסורת ספורט ארוכת-שנים בהפסקות במשחק - לכדה זוג גברים הומואים שהתנשקו - וזכו לתשואות חמות מקהל האוהדים. מדובר בנשיקה הראשונה באצטדיון הדודג'רס, אמר אחד האוהדים, והוסיף: "כולם היו מרוצים מהרגע הזה"

"מצלמת הנשיקות" היא מסורת ספורט ארוכת-שנים, שנפוצה מאוד במגרשי הבייסבול בארצות-הברית. סוף סוף, היא מכירה בכך שלא כל מי שהולך למשחקי כדור הוא סטרייט, באירוע יוצא דופן במגרשים.

המצלמה המדלגת בין זוגות - שלפי המסורת צריכים להתנשק ברגע שהם מופיעים על המסך - חתכה בהפתעה לזוג הומואים בין סיבובים באצטדיון הבייסבול של הלוס אנג'לס דודג'רס בשבת בערב, שם הדודג'רס שיחקו כנגד הדיימונדבקס מאריזונה. כאשר שני הגברים התנשקו על המסך הענק (הריצו לשניה ה-27), האוהדים שנכחו הריעו - וראוי לציון שהם הריעו הרבה יותר חזק מאשר לכל שאר הזוגות.

"אף לא אדם אחד לידי גנח או אמר מילות גנאי, ונראה שכולם היו מרוצים מהרגע זה", מסר אוהד שצפה במשחק לדדספין.

ג'ובן קלוויי, שהסריט את הנשיקה והעלה אותה ליוטיוב, כתב שזו הנשיקה הראשונה של זוג הומואים שהופיעה במצלמת הנשיקות של אצטדיון הדודג'רס - אף כי זו לא הראשונה בבייסבול. בשנת 2011, שני גברים היו במצלמת הנשיקות בפארק AT&T למשחק של הג'יאנטס מסן פרנסיסקו בערב להט"ב.

בשנת 2000, לעומת זאת, שתי נשים שהתנשקו במהלך משחק אחר של הדודג'רס לוו אל מחוץ לפארק על ידי אנשי אבטחה.

זה ניצחון של ממש, גם אם ניצחון קטן, למען אוהדי ספורט להטבפא"קים. ומי יודע? אולי הגברים האלו היו מעט לחוצים, אך הם נראו הרבה יותר בנוח מאשר הילד הקטן שהתפתל אל מחוץ לאחיזת אמו משום שהתבייש להתנשק איתה.

תרגום ועיבוד: ליאור טולדנו ואילן כלפון. דרך באזפיד

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...