איך זה מרגיש להיות אינטרסקס? צילום מתוך הסרטון. צילום: youtube // buzzfeed.
 > 

איך זה מרגיש להיות אינטרסקס?

ההתמודדות של א.נשים אינטרסקסיים מורכבת ממספר רב של רבדים, בתחומים שונים של חייהם. בסרטון קצר מציגים ארבעה אנשים, ממקור ראשון, את חוויות החיים שלהם ועונים על השאלה המסקרנת: "איך זה מרגיש להיות אינטרסקס"

בוויקיפדיה מוגדר אינטרסקס כך:
"כינוי כללי לבני-אדם שיש להם סימני מין זכריים ונקביים כאחד. אין נתונים מדויקים על מספר התינוקות הנולדים במצב בו מינם אינו ברור, או על מספר האנשים החיים כאינטרסקס והנתונים משתנים בהתאם להגדרת התופעה. בהתאם לאומדנים רפואיים רשמיים, נולד תינוק אינטרסקס אחד בכל 1500 עד 2000 לידות. לפי אומדנים אחרים, אך שנויים במחלוקת, היקף התופעה הוא עד כ-2% מהאוכלוסייה" (מקור).

אך האמת היא, שמדובר בתופעה חברתית, תרבותית, פסיכולוגית וסוציולוגית, שחורגת הרבה מעל ומעבר לגבולות ההגדרה הלאקונית והקלינית המובאת כאן. 

ההתמודדות של א.נשים אינטרסקסיים מורכבת ממספר רב של רבדים, בתחומים שונים של חייהם. לקראת יום הנראות הטרנסג'נדרי, וכחלק משיפור הנראות של ציבור האינטרסקס כחלק מהמטריה הקווירית, פורסם סרטון קצר שמציג ארבעה אנשים שמביאים, ממקור ראשון, את חוויות החיים שלהם ועונים על השאלה המסקרנת: "איך זה מרגיש להיות אינטרסקס". 

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...