לוגו האגודה. 
קמפיין "זוכרים את הקהילה בקלפי". צילום: אגודת הלהט"ב.
עוד בחדשות ודעות
 >  > 

זוכרים את הקהילה בקלפי

רגע לפני הבחירות, וקמפיין האגודה למען הלהט"ב בישראל - "זוכרים אתכם בקלפי", צובר תאוצה. אניה בוקשטיין, דאנה אבגי ורבים אחרים הצטרפו לקמפיין ברשתות החברתיות, ובאגודה קוראים "זהו הזמן שלנו ליצור שינוי אמיתי, מתמשך וחשוב"

רגע לפני הבחירות, וקמפיין האגודה למען הלהט"ב בישראל - "זוכרים אתכם בקלפי", צובר תאוצה. עם אלפי שיתופים ועשרות אלפי תגובות ברשתות החברתיות, מסתמן הקמפיין, הקורא לגולשים להצביע רק למפלגות הפועלות למען קהילת הלהט"ב, להצלחה גדולה ביותר.


דאנה אבגי בקמפיין האגודה 

הבוקר, פרסמה האגודה תגובה קצרה לתמיכה הגדולה ברשת, בדף הפייסבוק שלה. "בוקר טוב ושבוע של היסטוריה לכולנו, אין כמו לפתוח אותו בד"ש חמה מאניה בוקשטיין. מרגשת אותנו התמיכה המדהימה והסוחפת ומרגש אותנו לראות מובילות דעת קהל אמיצות שלוקחות אחריות ואומרות בקול ברור- אני זוכרת את הקהילה הגאה בקלפי".

באגודה הפיקו גם קמפיין וידאו ששותף פעמים רבות, ודף נחיתה ייעודי לקמפיין ובו מידע נוסף, הסברים ותכנים הקשורים להצבעה פרו-להט"בית בבחירות הקרובות לכנסת ה-20. 

"הכנסת ה-20 היא הזדמנות לנקודת מפנה היסטורית בישראל. היא הזמן שלנו ליצור שינוי אמיתי, מתמשך וחשוב; זה הזמן שלנו להצביע רק למפלגות שתומכות בשוויון זכויות מלא לקהילה הגאה", נמסר מהאגודה.

"דווקא היום, כשנושא שוויון הזכויות לקהילה הגאה נמצא בלב מערכת הבחירות בישראל, אפשר סוף סוף לעשות את הבחירה הנכונה והמוסרית ולתת את הקול שלך למען שוויון. ישראל רוצה להצטרף למגמה העולמית במדינות המתקדמות בעולם ולסיים עם האפליה הממוסדת- ובבחירות הקרובות יש לך צ'אנס להשוות את זכויות הקהילה הגאה ולהוות חלק מהחזית הגדלה בעולם במאבק לסיום הלהט"בפוביה והאפליה על רקע מגדר ונטיה מינית".

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...