גבריאל פרננדז, נרצח על ידי הוריו
גבריאל פרננדז. צילום: פייסבוק.
עוד בחדשות ודעות
 >  > 

"רצחנו את הבן שלנו בגלל שהתנהג כמו הומו"

גבר ואשה מקליפורניה הודו שעינו, התעללו ורצחו את בנה של האשה - גבריאל פרננדז בן השמונה - מאחר וחשבו שהוא "מתנהג כמו הומו". הם הכו אותו בחגורה ובאלות, שברו את צלעותיו, רוצצו את גולגלתו ונעלו אותו בארון כשבפיו גרב - כדי שלא יוכל לבכות. השניים הודו ברצח כדי להתחמק מעונש מוות

זוג מקליפורניה הודה ברצח מחריד של בנה של האשה - גבריאל פרננדז בן השמונה. השניים הודו שהיכו את הילד והתעללו בו במשך תקופה ארוכה, מאחר והוא "התנהג כמו הומו". הם הודו ברצח במסגרת הסדר טיעון לפיו לא יסתכנו בעונש מוות על מעשיהם. 

פרננדז מת ב-24 במאי 2013, כתוצאה מחבלות קשות בכל חלקי גופו. אמו ובן זוגה היכו אותו במשך תקופה ארוכה והתעללו בו פיזית ונפשית, עד שמת מפצעיו. בין היתר גולגלתו רוצצה וצלעותיו נשברו, ובגופו נמצאו כדורי רובה אוויר שהשניים ירו בו. 

מכתב האישום עולה כי הילד סבל מהתעללות חמורה ביותר שכללה מכות, הצקות בלתי פוסקות ומכות קשות בחגורה ואלות בייסבול. לטענת השניים, הם כעסו שהוא הומו, ורצו לחנך אותו שאסור לבנים לשחק בבובות. 

בני הזוג הכריחו את הילד לאכול צואת חתולים ואת הקיא של עצמו. הם ריססו עליו בספרי פלפל, ונעלו אותו בארון עם גרב בתוך פיו, כדי שלא יוכל לקרוא לעזרה. 

הילד בן השמונה עבר לחסותה של אמו ב-2012, ומאז סבל ממקרים רבים של אלימות והתעללות, שבחלקם דווחו לרשויות ולמשטרה. באוקטובר 2012 דווח לראשונה על כך שהוא בחגורה וסבל מחבלה קשה מאבזם המתכת. האם הודתה במעשים. בחודשים שלאחר מכן היו מספר דיווחי אלימות שלא זכו למענה: העובדת הסוציאלית שליוותה את המשפחה דיווחה על כך שהילד נראה במצוקה, ושהוא סבל מחבלות פיזיות, עין נפוחה ושפה פצועה. 

יועצת בבית הספר של פרננדז דיווחה בסוף חודש פברואר 2013 על כך שמצאה פתקי התאבדות שכתב גבריאל. המשטרה לא טיפלה בעניין. באפריל התלונן שומר למשטרה על כך שהילד סובל מכוויות בכל חלקי גופו, וכן חבלות ופצעים כתוצאה מהתעללות הוריו. גם הפעם, המשטרה לא התערבה.

בין ה-10 במאי ל-22 במאי 2013, נעדר גבריאל מבית הספר. אמו סיפרה כי הוא עבר להתגורר בטקסס. בתקופה זו היה הילד כלוא בבית ועבר התעללות פיזית ונפשית בידי אמו ובן זוגה. בסוף החודש הגיע כוח משטרה לביתו של גבריאל לאחר שהוזעק על ידי רשויות הרווחה, שם נמצא הילד לאחר שעונה והוכה למוות. מותו נקבע במקום. 

גבריאל פרננדז, נרצח על ידי הוריו

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...