ברנדן ג׳ורדן. צילום מדף הפייסבוק. צילום: יחסי ציבור.
 > 

ברנדן ג׳ורדן: לידתה של מפלצת תהילה

נעיר צעיר שעשה פוזות למצלמה בפתיחת קניון בלאס וגאס, זכה לתהילה בינלאומית במהירות בזכות מהלך שכונה במדיה "Going full diva". ליידי גאגא מפרגנת, אמריקן אפרל גייסה אותו לקמפיין וקווין לטיפה הזמינה אותו לתוכנית האירוח שלה. תופעה

הכל התחיל בפתיחה של קניון בלאס וגאס, אליו הגיע נער צעיר בשם ברנדן ג׳ורדן. בעוד צוות החדשות עשה את עבודתו, מר ג׳ורדן הצעיר הראה למצלמה מה הוא יודע לעשות - מהלך שתואר כ-"going full diva".

הסרטון זכה למאות אלפי צפיות, ובמהרה ליידי גאגא זכתה לראות אותו ולזהות את מהלכי הריקוד מהקליפ של applause, השיר שלה. היא צייצה שני ציוצים תומכים, ונתנה למפלצת התהילה הקטנה שלה חיבוק וירטואלי חם.תחלופת הטוויטים המהירה הפכה בעצמה לסיפור ויראלי, אותו הפיצו ערוצים כמו MTV ו-Mashable:

במהרה מפרסמים הבינו שאפשר לרכב על גל תשומת הלב הציבורי, ואמריקן אפרל יצרו קשר עם ברנדן כדי שיצטלם עבורם - הסיבה? חוש הסטייל המפותח שהנער הפגין בסרטון המקורי, בו הוא לובש טייטס של נשים וחולצת גברים בעוד מפזז.

מכאן הדרך לתוכנית האירוח של קווין לטיפה הייתה קצרה. קווין לטיפה תמיד דיברה בקול רועם בעד זכויות לקהילה (ואף השיאה זוג במהלך טקס הגראמיז). למרות שמעולם לא יצאה באופן רשמי מהארון היא נראתה עם חברתה בפומבי, והרכילות העדכנית מדברת על האירוסין הטריים שלהן.

בתכנית, ברנדן הפגין את יכולות ה Voguing שלו, וזכה לשני כרטיסים לתוכנית הגמר של Ru Paul's Drag Race. נחמד לראות את הוריו של ברנדן שנמצאים לאולפן ומגיבים באופן משועשע לתופעה הויראלית שהם מגדלים בבית.

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...