שימי שרון וענבל יעיש, עם הפיצות שחילקו לחיילים. צילום: שימי שרון.
עוד בחדשות ודעות
 >  > 

הקהילה הגאה מתגייסת: תרמה מאות מוצרים בחבילות שי לחיילי צה"ל

פעילי קהילה מראשון לציון הגיעו לבסיסי צה"ל וחילקו לחיילים חבילות שי, מגשי פיצה חמים, ארגזי שתיה קלה וגם דגלי גאווה. שימי שרון, מארגן המבצע: "זו הזדמנות לראות איזה נוער גאה נפלא ואכפתי יש לנו כאן, עכשיו תורו של ראש העיר לתמוך במצעד הגאווה שלנו"

גם הקהילה הגאה מתגייסת לסייע לחיילים המשתתפים במבצע "צוק איתן". ביום ב' הגיעו חברי קהילה מראשון לציון, ביוזמתו של הפעיל החברתי שימי שרון, לשטח צבאי במרכז הארץ, וחילקו לחיילים מוצרי מזון ושתיה, חבילות שי גדולות המכילות חטיפים מלוחים ומתוקים, שוקולדים, עוגות ועוגיות, ערכות קפה ותה, פירות ושימורים. לאחר מכן, ביקרה הקבוצה חיילים הנמצאים בפעילות בשטח, והפתיעו אותם עם מגשי פיצה, ארגזים של שתיה קלה ועוד. אל תוך החבילות הוכנס גם שי - דגל גאווה, והחיילים הביעו התלהבות רבה מהמתנה המקורית.

את המבצע יזם שימי שרון, פעיל הקהילה הגאה בראשון לציון, והוציא לפועל יחד עם ענבל יעיש תושבת העיר, ובסיועם והרתמותם של בני ובנות הנוער מהקהילה הגאה. המבצע כלל גיוס תרומות לרכישת מצרכים ומוצרים, הנוער הגאה בראשון לציון ערך גיוס תרומות לחיילים. 

שרון פנה לראש עיריית ראשון לציון, דב צור, וקרא לו לברך את פעילות הקהילה בעיר, לקראת יום הגאווה שצפוי להתקיים בראשון בסוף השבוע הבא, ב-25/7.

בדף הפייסבוק שלו, כתב שרון: "הנוער הגאה של העיר שלנו ריגש אותי מאוד ונתן לנו הזדמנות לראות איזה ילדים נפלאים יש לנו פה. בשיאה של המתקפה על ישראל, על חיילי צה"ל ועל תושבי העיר שלנו, זכו 180 מחיילינו בסוללת כיפת ברזל באיזור להפתעה מרגשת מהנוער הגאה, ממני, ומחבריי מהקהילה הגאה. הילדים המתוקים האלה, הרימו מבצע משלהם, שבמהלכו גייסו כספים ותרומות (גילוי נאות: עשיתי איתם תחרות מי מגייס הכי הרבה והבטחתי להם שכל סכום שיגייסו - אני אכפיל פי 3, אני מניח שהצליח להם, כי חסמו לי את כרטיס האשראי...)".

"הילדים הנפלאים האלה, וחברי הקהילה הגאה כאן בעיר, תרמו לחיילי צה"ל בעיר שלנו ראשון-לציון לא פחות מ-50 קילוגרמים (!) של חבילות שי. הילדים האלה של העיר שלנו, השקיעו מזמנם, ותרמו מדמי הכיס שלהם כדי לשמח, ולעשות טוב לחיילינו. חברי הקהילה הגאה הבוגרים התגייסו אף הם והביאו מכוניות בנוסף לתרומות, סיוע באריזה ובתפעול השוטף", כתב שרון. 

לדבריו, "החיילים בשטח הצבאי שמחו כל כך לפגוש אותם, התלהבו מכל רגע, והודו לחבר'ה האלה ללא הפסקה. אחד הנערים מהנוער הגאה שלנו - אמור להתגייס בעוד ימים ספורים לצה"ל, אין לי ספק שכל חשש הכי קטן שהיה לו פשוט נעלם באותו הרגע שהוא ראה איך החיילים התלהבו מהדגלים שהיו בחבילות השי והחזירו לו אהבה שאי אפשר לתאר במילים".

"עיריית תל-אביב מאירה את בניין העירייה בצבעי הגאווה", כתב שרון לראש עיריית ראשון לציון. "באשדוד לפני כשבועיים הונף דגל גאווה על התורן ברחבת העירייה. אני קורא לך מעל במה זו, להביע את תמיכתך בקהילה הגאה בעיר, ובנוער הגאה בפרט. קולך מעולם לא נשמע על אף שהיו לך המון הזדמנויות להשמיע, ואת דעתך האישית אתה פשוט לא אומר, גם לא בעיתון או בעמוד האישי שלך בפייסבוק. זה הזמן, זו ההזדמנות דב. מהדברים שתחליט לכתוב עליהם בעוד 10 ימים בעמוד הפייסבוק שלך הם ילמדו ויבינו. אל תתעלם מהם. מגיע להם שראש העיר שלהם יתמוך בהם ובדברים הנפלאים שהם עושים למען החברה ותושבי העיר. אני רוצה לומר תודה לחיילי צה"ל ששומרים עלינו. מי יתן ותחזרו הביתה בשלום ושלא נדע מלחמות לעולם".

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...