מצעד הגאווה בתל-אביב 2014. צילום: ארכיון GoGay.
עוד בלייפסטייל ובריאות
 >  > 

מצעד התאווה

מדי שנה שומעים תלונות על המיניות המופגנת שבמצעד הגאווה, על כך שההומופוביה נגרמת רק בגלל אותם חתיכים שריריים נטולי חולצה, ושהמיניות שלנו צריכה להישאר עמוק בארון. כדי לשפוך KY על המדורה, הנה כמה תמונות לוהטות ממצעד הגאווה בתל-אביב, שיעשו נעים אפילו - ובמיוחד - להומופובים הכי גדולים

יש הרבה פנים למצעד הגאווה, וככל שהקהילה הולכת ומתבגרת, מתעצבת ומשתנה, הם הופכים להיות רבים יותר ומגוונים יותר. במצעד האחרון בתל-אביב יכולנו לראות הורים לילדים גאים, זוגות נשואים, משפחות גאות עם עגלות ומנשאי תינוקות, סבים וסבתות שבאו לתמוך, סטרייטים מעודדים וסקרנים, בני-נוער וקשישים, ולא פחות מ-25 אלף תיירים. אבל זה כמובן לא ישכנע את ההומופובים, שבטוחים ש"הומואים" זו קבוצה אחת, מוגדרת, וחד-צדדית, או כאלו שסבורים שהמאבק שלנו מתחיל, ונגמר, בסקס. 

אנחנו לא צריכים לשתף פעולה עם קו המחשבה הזה. תכופות שומעים, גם בתוך הקהילה, תלונות על "מיניות מופגנת", או על כך שכל השריריים נטולי החולצה מייצגים תרבות מסוכנת שרק מעודדת הומופוביה ושנאה כלפינו. האמת היא שאין קשר: מי ששונא אותנו ישנא אותנו שריריים או שמנים, שעירים או חלקים, ואנחנו ממש לא צריכים להסתתר או להתחבא מאחורי חומות של תירוצים או פחד. 

לאחר שפרסמנו עשרות צילומים באתר ובפייסבוק שלנו, שכוללים גוונים רבים ושונים בקהילה, החלטנו בצעד מודע, ומחושב, לחזור ל-basics. לאותם דברים שמלכתחילה עוררו ביקורת על המצעד ועל האופי שלו. כדי להראות שאנחנו גאים גם בסקס, בהורמונים הנוטפים, בתאווה ובגופניות, ושיש סקס אחר (והרבה ממנו, בפרט בשבוע הגאווה הלוהט). אתם מוזמנים ליהנות. 
תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...