ערב השקת קמפיין הגאווה של Moovz. צילום: יחסי ציבור.
 > 

עולם קטן ועליז מאוד

הכוכבות הבינלאומיות וילאם בלי ואמנדה לאפור הגיעו לישראל במסגרת קמפיין של הרשת החברתית הגאה Moovz, וצילמו קליפ ללהיט של דורון מדלי "תל אביב יא חביבי תל אביב". כתב GoGay התלווה אליהן, ליום צילומים משעשע במיוחד


Moovz, הרשת החברתית לקהילה הגאה, החליטה השנה להפתיע ולייצר קליפ גאה במיוחד בשיתוף פעולה עם שתי כוכבות בינלאומיות - אמנדה לאפור ו-וילאם בלי. אמנדה לאפור (Amanda Lepore) היא אחת מהטרנסג'נדריות המפורסמות בעולם ואישה רבת פעלים: אייקון אופנה, אייקון תרבות וחיי לילה, זמרת וגם דוגמנית שכבר כיכבה בקמפיינים ל-MAC, סווטש ועוד. וילאם בלי (Willam Belyli) היא חלק מהרכב הדראג הפופולרי DWV שאחראי על הקליפ שאי אפשר לפספס, Boy Is a Bottom. וילאם גם כיכבה בתוכנית הטלויזיה הידועה ניפ/טאק ובתוכנית הריאלטי האמריקאית RuPaul's Drag Race.

לכבוד הגעתן לארץ נערכה השבוע קבלת פנים ובה נכחו רבים מהאייקונים המובילים של הקהילה הגאה בישראל כולל אנשי תרבות וחיי לילה, אנשי תקשורת, ודראג קווינז מקומיים.

ליאב אליאש, מנכ"ל MOOVZ, בירך את הכוכבות על הגעתן לישראל: "כבוד גדול עבורנו לארח בישראל, לראשונה, שתיים מהכוכבות המובילות בקהילה הגאה העולמית. הקהילה הגאה היא לא רק קהילה - היא תרבות והיא דרך חיים, ואנו רואים את ווילאם בלי ואמנדה לאפור כשתיים ממובילות התרבות הגאה העולמית"

הקליפ נועד לקדם את פרוייקט "הסלפי הגאה" של הרשת ובו צילומי סלפי של משתמשי Moovz מעשרות מדינות בעולם יקחו חלק בסרטון חדש שיופק בעתיד על ידי הרשת כקאבר ללהיט היוטיוב Selfie המבוצע על ידי ה- Chainsmokers, במטרה לשקף את החוויה הרב-לאומית של הרשת. אליאש ציין בנוסף כי: "אנחנו גאים לחבר את הקהילה הגאה המקומית עם הקהילה העולמית במסגרת אירועי שבוע הגאווה בתל אביב, פרויקט 'הסלפי הגאה' נועד להמחיש את החזון לפיו אנחנו פועלים ב-Moovz ליצור עולם גאה מאוחד."

ניר חכמוב, מייסד שותף ב-MOOVZ, מוסיף: "אנחנו רשת חברתית צעירה מאוד אבל כבר צברה עשרות מיליוני אינטראקציות בין משתמשיה ולמעלה ממיליון פוסטים גאים, ורבים מהמשתמשים מכנים אותה 'הפייסבוק הגאה'. הצטרפותם של אלפי אנשים ממדינות רבות בעולם מדי יום רק מחזקת את ההבנה שאנחנו עושים את הדבר הנכון."

הסרטון פורסם לכבוד מצעד הגאווה בתל אביב, שם גם הופיעה וילאם על הבמה המרכזית במצעד עם שירה Boy is a Bottom וצילמה סלפי עם קהל החוגגים, אשר יככב כחלק מהפרויקט:

במהלך יום ד' הצטלמו הכוכבות לקליפ ברחבי העיר תל אביב לשירו של דורון מדלי "תל אביב יא חביבי תל אביב", ולנו יש תמונות ייחודיות של מאחורי הקלעים!
רוצים לראות איך וילאם בלי עוצרת את התנועה בשדרות רוקח ולא יכולים לחכות? כנסו לאלבום התמונות בעמוד הפייסבוק שלנו.

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...