הארי המלין בסרט "עושים אהבה". צילום: כרזת הסרט.
הארי המלין בטקס האמי 1987. צילום: Alan Light, flickr.
עוד בתרבות ובידור
 >  > 

השחקן הארי המלין: "תעשיית הסרטים דחתה אותי כי שיחקתי הומו ב-1982"

זוכה פרס האמי שמגלם את דמותו של ג'ים קאטלר בסדרה "מד מן" אמר כי הגיע לטלוויזיה לאחר שהאולפנים הגדולים בארה"ב סירבו ללהק אותו לתפקיד מחשש לתגובות שליליות. זאת, לאחר שגילם גבר הומו בסרט "עושים אהבה" בתחילת שנות ה-80

להומופוביה יש צדדים רבים, ואחד מהם, כפי שלמד השחקן האמריקני הארי המלין, הוא התיוג השלילי שנדבק אפילו למי ש"העז" לגלם דמות של הומוסקסואל בקולנוע.

המלין - המשחק בתפקיד ג'ים קאטלר (Jim Cutler) בסדרה מד מן - כיכב בסרט גאה משנת 1982 תחת השם "עושים אהבה" ובו הופיע יחד עם מייקל אונטקין (Michael Ontkean). בראיון שנערך השבוע לתוכנית Watch What Happens Live (תוכנית לייט נייט של רשת Bravo - א.ד) אמר המלין ש"[הסרט] הקדים את זמנו, וגרר תגובות חיוביות אבל גם רתיעה מצד האולפנים הגדולים".

"למעשה", הוסיף, "מאז אותו סרט לא עבדתי באף סרט באורך מלא. זה היה הסרט האחרון שעשיתי. זהו דבר שהייתי עושה שוב גם היום, למרות הירידה בקריירה שלי שנבעה מכך. הסרט למעשה יצר בשבילי מעבר בין תעשיית הקולנוע לתעשיית הטלויזיה".

המלין אמר עוד שהסרט הופק "בתקופה לפני שהחלה סוגיית האיידס, ולכן יכולנו לספר סיפור אהבה בלי שהנושא יקח בו חלק. לא נאלצנו להתייחס לסוגיה במהלך הסרט ולכן נוצר סרט מאוד תמים".

קודם לתפקידו בסרט "עושים אהבה" המלין כיכב בשובר הקופות "התנגשות הטיטאנים" (מ-1981). למרות המחסור בתפקידים בסרטי קולנוע, המלין השתתף בסדרת הדרמה ארוכת השנים "פרקליטי אל איי", אשר קדמה לפירצתו המחודשת וזוכת האמי בתפקידו במד מן.

הארי המלין בסרט Clash of the Titans:

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...