עוד בתרבות ובידור
 >  > 

וויל וגרייס חוזרים, מה יהיה?

הקומדיה המצליחה חוזרת מחר בארה"ב בעונה שביעית. ג'ניפר לופז וג'נט ג'קסון גם בפנים, ג'ק ימצא עבודה מכובדת, קארן תהנה מחיי הרווקות, וויל ימצא בן זוג, וגרייס תעבור שינויים גדולים. הצצה לעונה החדשה, וספויילרים למכביר

ביום חמישי נפתחת (בארצות הברית) העונה השביעית של סדרת הטלוויזיה האמריקנית "וויל וגרייס". אצלנו עדיין משודרת העונה השישית, אבל ב-yes כבר הבטיחו לרכוש את הסדרה לטובת הצופים הישראליים שלא יכולים בלי וויל, גרייס, ג'ק, וכמובן - קארן.

אז מה צפוי בעונה השביעית של הסדרה? לאחר שמוקמה במקום השני בדירוג הסדרות הקומיות המשודרות כיום בארה"ב (אחרי "חברים"), זכתה ב-12 פרסי אמי ובהם פרס על סדרת הקומדיה המוצלחת ביותר לשנת 2000, ובשנים 2002 ו-2003 היא הייתה מועמדת למספר פרסי האמי הגדול ביותר מבין כל סדרות הקומדיה האחרות, כוכבים רבים מבקשים להשתתף בסדרה ולהנציח את עצמם בקומדיה הגאה המוצלחת ביותר בכל הזמנים.

ג'ניפר לופז, שכבר הופיעה בעונה השישית של התוכנית, תשתתף גם בעונה החדשה. היא תשחק את עצמה בפרק הפתיחה של העונה, שנקרא "FYI: I Hurt, To". הפרק נפתח כשלופז חוזרת לניו-יורק לאחר סיבוב ההופעות שלה, בה לקח ג'ק חלק בתפקיד של רקדן גיבוי. קארן, המזהה את הפוטנציאל, מכריחה את ג'ק לשכנע את לופז להתעניין בשיר שהיא כתבה, ונקרא " I Hurt, To".

מפיקי הסדרה פרסמו עוד, כי גם הזמרת ג'אנט ג'קסון תופיע בסדרה, אף היא בתפקיד עצמה. בפרק, שישודר בארה"ב ב-23 בספטמבר, " Back Up, Dancer, ג'ק מוצא את עצמו רוקד עם ג'קסון במהלך סיבוב הופעות. זו הפעם הראשונה אחרי יותר מ-20 שנה בהם בחרה ג'קסון שלא להשתתף בסדרות קומיות בטלוויזיה ומנהליה האישיים של הזמרת אמרו לכתבי העיתונות האמריקנית, כי מדובר בתקדים היסטורי, הנובע מאופייה של הסדרה והצלחתה.

הצופים התלוננו: יותר מדי סלבריטאים

צופיה הנלהבים של הסדרה התלוננו בשנים האחרונות, על שיבוץ יתר של כוכבים וסלבריטאים בסדרה: החל ממאט דיימון, דרך הזמרת מדונה שאף היא ביקרה בסט ולקחה חלק באחד הפרקים. המפיקים, מצידם, הבטיחו כי הם הסיקו מסקנות מתגובות הצופים, והחליטו שהעונה השביעית תכלול הופעות אורח, אך הסדרה תתמקד בגיבורים, ובפרט בוויל (אריק מקומריק) וגרייס (דברה מסינג).

"לאחר שבעונות האחרונות גיוונו קצת את הסדרה והקאסט, והוספנו משתתפים מבחוץ והתמקדנו גם בדמויות המשנה שהפכו למרכז ג'ק וקארן, וכמובן שגם רוסאריו שתפסה חלק נכבד מתשומת הלב שלנו, הגיע הזמן לחזור לדמויות המפתח וויל וגרייס", אמר אחד המפיקים.

"זו הולכת להיות שנה משמעותית ביותר לגרייס", הוא אמר, "משום שהיא הולכת להתמודד עם מערכת היחסים שלה עם ליאו (השחקן הארי קוניק), שלא ממש מצליחה לעלות על הפסים הנכונים ותתפרק. במקביל, וויל ייכנס למערכת יחסים מעניינת מאוד שתשפוך אור על דמותו ובכלל, על חייו".

ג'ק מנהל רשת טלוויזיה, קארן רווקה

ובאשר לג'ק וקארן, למקרה ודאגתם, גם להם מתכננים המפיקים הפתעות. "מצפות להם הרפתקאות רבות. במיוחד לג'ק, המחליף את הקריירה שלו כמו שאנשים אחרים מחליפים גרביים". במהלך העונה, ג'ק ימצא את עצמו כמנהל רשת טלוויזיה גאה. "הוא ירוויח לא מעט כסף, אבל עדיין יהיה מרושש", אמרו המפיקים.

בדומה לגרייס, גם קארן תצטרך להתמודד עם החיים כרווקה. "מעולם לא היה מצב שבו גרייס וקארן היו שתיהן רווקות ופנויות באותו הזמן. הסיטואציה הזו מציבה בפנינו הזדמנויות רבות לסיפורים מעניינים ומשעשעים, סביב הנושא".

העונה תעלה למסך ביום חמישי הקרוב (מחר) בארצות הברית. עדיין לא ברור מתי תשודר העונה החדשה בישראל. בינתיים, אנשי הסדרה הודיעו כי הם מתכננים להוציא אלבום מוזיקה חדש שיכלול שירים מתוך הסדרה וביצועים לשירים מחודשים בשיתוף צוות השחקנים, וכבר עכשיו מתחילים לכתוב את העונה השמינית, שכבר הוזמנה על ידי רשתות טלוויזיה ברחבי העולם.

אנחנו, בינתיים, נצטרך להסתפק בעונה השישית, ולקוות שקברניטי yes יגאלו אותנו מהציפייה ויתחילו לשדר את הסדרה במקביל לשידורה בארה"ב.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...