אבל לפחות אני לא הומו כמוך. צילום: עמוד הפייסבוק.
עוד בחדשות ודעות
 >  > 

לא הומו כמוך

אלון חסן, יו"ר ועד עובדי נמל אשדוד, כתב בתגובה לאמירה של גולש כנגד ועדי העובדים: "בוא הנה יא חתיכת הומו אל תלכלך את הקיר" ואף הוסיף בהמשך השרשור "אני אולי מאפיונר אבל לפחות לא הומו כמוך". הרשת מיהרה להגיב והתמלאה בממים משעשעים במיוחד

אלון חסן, יו"ר ועד עובדי נמל אשדוד, כתב בתגובה לאמירה של גולש כנגד ועדי העובדים: "בוא הנה יא חתיכת הומו אל תלכלך את הקיר" ואף הוסיף בהמשך השרשור "אני אולי מאפיונר אבל לפחות לא הומו כמוך". תוך שעות בודדות התמלאה הרשת החברתית בממים ואף קם עמוד המרכז את כולם: "אבל לפחות אני לא הומו כמוך".

העמוד גרף מעל ל-700 לייקים תוך פחות מיממה ואף תמיכה בתכנים מעשרות גולשים ששלחו ממים יצירתיים במיוחד. רוב התגובות בעמוד היו חיוביות, מהומואים שכנראה רואים בעמוד אקט מחאתי. תגובות אחרות היו שהעמוד נגוע בהומופוביה ואף בטרנסופוביה, לראיה תמונת הטרנסג'נדרקווירית שהובאה ללא רשותה ואף כללה ביטוי המציג את ריבוי ה"אותיות" בקהילה כמגוחך. הדבר הביא גולשים מסוימים לקרוא לדיווח על העמוד. 

האם העמוד פארודי, להט"בופובי, או שילוב של השניים? שפטו בעצמכם. 


צילום: עמוד הפייסבוק.


אבל מבין כל הדברים המשעשעים, אין ספק שהתגובה האהובה ביותר והחשובה ביותר לדבריו של חסן מופיעה להלן. לשמחתנו, היא לא עוד מם, אלא מכתב מראש עיריית אשדוד, שלקח אחריות מלאה בנושא ואף הבהיר את הציפיות שלו מחברי המועצה ועובדיו. 


תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...