החיבוק העליז הראשון שלי. צילום: מתוך הסרטון.
עוד בחדשות ודעות
 >  > 

החיבוק העליז הראשון שלי

אחת הדרכים להילחם בהומופוביה, היא להפגיש בין אנשים, ולהראות להומופובים שגם אנחנו בני-אדם, ממש כמוהם. סרטון חדש ומרגש שמופץ ברשת, עושה בדיוק את זה

כל מאבק בהומופוביה מבוסס על הגברת הניראות של קהילת הלהט"ב, כשהדרך הטובה ביותר היא פשוט להציג את עצמנו ואת החיים שלנו בפני אנשים. המגע הבלתי-אמצעי בין בני אדם גורם להתמוטטות דעות קדומות ושבירת מחסומים רגשיים וקונספטואליים, והוא ממזער את הריחוק הטבעי והרתיעה שיוצרים הומופובים כדי לגונן על דעותיהם הקדומות. הקשר הזה בין אנשים הוא גם כלי מרכזי בשיפור עמדות ושינוי הגישה השלילית כלפי חברי קהילת הלהט"ב, ולפעמים הוא יכול לעשות שינוי עצום בחיים של רבים.

סרטון חדש שמופץ ברשת בתגובה לסרטון ויראלי אחר, שהציג נשיקה בין זרים, לוקח את הקונספט צעד אחד קדימה, ומפגיש אנשים - גברים ונשים - בעלי עמדות הומופוביות, עם הומואים ולסביות אחרים. מדהים לראות את המבוכה, הרתיעה, הפחד, הסלידה שמפגינים ההומופובים - חלקם אפילו לא מסוגלים לומר את המילה "הומו" או "לסבית" - בתחילת הקשר, ואת התהליך המדהים שהם עוברים לקראת החיבוק. שפת הגוף שלהם, המילים שלהם, האינטראקציות והרגשות שצפים במהלך הסרטון יגרמו גם לכם להתרגש.


תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...