אסי עזר. צילום: פייסבוק.
עוד בחדשות ודעות
 >  > 

עוד יגיע תורו של דוד לנצח את גולית

אני מודיע לך, כבוד השר, שאני ובן זוגי ועוד עשרות אלפי זוגות חד מיניים בישראל, נמשיך להביא ילדים לעולם, על אפכם ועל דתכם. ההיסטוריה תמיד חוזרת וזה הרי כתוב בתורה, דוד תמיד ינצח את גולית, ואתה ומפלגתך יצאתם היום לגמרי גולית / אסי עזר

לילה טוב מר בנט, בזמן שאתה והגברת שקד טיילתם היום בין הסניפים שלכם והרגשתם גאים בעצמכם, חבר מהמפלגה שלך פגע עמוקות בקהילה שלי, הקהילה הגאה.

היום השר אורי אריאל הגיש ערר על חוק הפונדקאות החדש המאפשר גם לזוגות חד מיניים להביא ילד דרך פונדקאות.

למי שלא מבין הגשת הערר הזאת קוברת את החוק. הוא כבר (כנראה) לעולם לא יעבור.

המעשה המכוער של מר אריאל פגע עמוקות באנשים, שכל רצונם הוא להקים בית בישראל, להביא ילדים, להקים משפחה.

איזה חטא משוגע, אה מר בנט? איזה סכנה לעם היהודי!! אין ספק שחייבים לעצור את הטרפה הזאת! אז מה אם מסעדות בישראל מוכרות מזון לא כשר, אז מה אם בשבת כולנו מדליקים חשמל והולכים לקולנוע, אז מה אם בנות ישראל מתלבשות בחולצות בטן מהגיהנום, אז מה מרביתנו לא צמים ביום כיפור, אלה חטאים קטנים!! הרי כל צדיק יודע שהכי גרוע זה אם הומואים ולסביות יוכלו להביא ילדים לעולם!! זה האסון הקיומי הגדול ביותר שיכול ליפול על העם הנבחר!! זה האיום האיראני האמיתי.

כל מה שנותר לי להגיד לך ולחבריך למפלגה ביום הזה הוא תתביישו לכם! קם גולית וזרק אבן על דוד.אז נכון לעכשיו 1:0 לגוליית.

אבל אני מודיע לך כבוד השר שאני ובן זוגי ועוד עשרות אלפי זוגות חד מיניים בישראל, נמשיך להביא ילדים לעולם, על אפכם ועל דתכם! והילדים האלה יגיעו לגיל 18 והם יתגייסו לצבא ויום אחד, כשאתה והמן הרשע (מר אריאל) וגברת שקד תגיעו לבקר בבסיסים של חיילים, ותעברו בין השורות, אחד מהם, ירים אבן קטנה ורדרדה וסימבולית וישליך אותה לעברכם.

תלמד מר בנט- ההיסטוריה תמיד חוזרת וזה הרי כתוב בתורה, דוד תמיד ינצח את גולית, ואתה ומפלגתך יצאתם היום לגמרי גולית.

מר בנט, היתה לך הזדמנות פז להיות מנהיג אמיתי, לשנות, ללכת נגד הרוח שנושבת עליך מבפנים, אבל אתה בחרת להיות פחדן ושלחת את מר אריאל שיעשה "תרגיל".

תראה מה זה- אתה מוכן לספוג את זה שחבר מפלגה שלך יוציא אותך קטן וילך נגד עמדתך ונגד הסיכומים שסוכמו מראש עם יש עתיד, העיקר שחוק פונדקאות שלא פוגע באיש לא יעבור. מדהים.

זהו מר בנט- רשמית הפכת היום לפוליטיקאי אמיתי.

ועכשיו, כל שנותר לי הוא להזמין אותך לארוחת ערב נוספת, איתך ועם אשתך הליברלית ויחד נרים לחיים על הניצחון הקטן שלכם, תוך כדי שצלם של ידיעות אחרונות שהזמנת מראש מצלם אותנו.

לילה טוב מר בנט, נתראה בברית של הבן שלי.

אסי

נ.ב:
שלא תתבלבלו, ראש הממשלה שלנו מר בנימין נתניהו יכול לשים סוף לקשקוש הזה ולהעלות את הערר לדיון בממשלה, אבל סביר להניח שגם הוא לא יעשה דבר, גם אותו הקהילה הגאה בישראל לא ממש מעניינת.


מתוך הדף של אסי עזר בפייסבוק

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...