לוגו איגי. 
עוד בחדשות ודעות
 >  > 

יום המעשים הטובים: גם באיגי

למעלה מ-170 חניכים מארגון הנוער הגאה השתתפו בפעילות בחמישה איזורים בפריפריה, ודנו בנושא זכויות קהילת הלהט"ב ועל אופיו של מצעד הגאווה הישראלי

למעלה מ-170 חניכות וחניכים מאיגי, ארגון הנוער הגאה, השתתפו אתמול (ג') ביום המעשים הטובים ברחבי הארץ. את הפעילות יזמה קבוצת המנהיגות של הארגון, שפועלת לאורך השנה למען הקהילה הגאה בפרט והחברה הישראלית בפרט.

יום המעשים הטובים שצויין אתמול היה הזדמנות טובה לחניכי איגי, שיצאו באוטובוסים לרחבי הארץ והשתתפו במגוון פעילויות שעיקרן זכויות הקהילה הגאה וניראותה בציבור.

הצעירים הגיעו לחמישה איזורים בפריפריה, כשבכל אחד מהם קיימו אירוע שעיקרון – העצמת בני נוער להט"בים – לסביות, הומואים, ביסקסואלים, טרנסג'נדרים ומתלבטים.


בין היתר עסקו פעילי ארגון הנוער והמדריכים בדיון על מבנה אירועי הגאווה בישראל ובתפקידם הן כלפי ציבור הלהט"ב במדינה והן כלפי הציבור הישראלי הרחב יותר.

"לקחנו את בניית הפעילות על עצמנו כקבוצה", אומרת נעה, חניכה בקבוצה שגם היתה אחראית על הפקת האירוע. "לדעתי, חשוב ומבורך לשמוע את קולם/ן של כלל חניכי וחניכות הארגון לקראת חודש הגאווה שיתקיים ביוני. זו הסיבה שבחרנו לקיים את הפעילות לא בתל אביב או באיזור המרכז, אלא לצאת לערים אחרות ברחבי הארץ".

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...