לוח שנה של Warwick University Rowing Club
מתוך לוח השנה של Warwick University Rowing Club. צילום: Warwick University Rowing Club.
עוד בלייפסטייל ובריאות
 >  > 

שבעה לוחות שנה גאים

שנה חדשה היא הזדמנות לקנות לוח שנה עליז במיוחד, רצוי כזה שיהיה נעים להסתכל בו ויכניס גאווה לבית או אפילו למשרד שלכם. הנה שבעה לוחות נהדרים ונוטפי סקס לבנים ולבנות

2014 כבר כאן, וזה אומר שהגיע הזמן להצטייד בלוח שנה חדש. ואם כבר משקיעים בלוח שנה חדש ונוצץ, אז למה שהוא לא יהיה עם קריצה הומו-אירוטית, טאץ' אמנותי, עירום ותרומה לכלכלה הוורודה ולמטרה טובה? הנה כמה לוחות שנה מומלצים במיוחד ללהט"בים וחברים שיש להם - מלבד האסתטיקה נוטפת הסקס, גם ערך חברתי-אקטיביסטי למען הקהילה הגאה.

1. סיאטל קוואייק רוגבי פוטבול קלאב

קבוצת הרוגבי הגאה היחידה במדינת וושינגטון (לא להתבלבל עם וושינגטון הבירה), סיאטל קוואייק רוגבי פוטבול קלאב, מחפשת ליצור מרחב בטוח ולא מאיים עבור גברים ולהביא אותם לשחק את המשחק שייתכן ואחרת לו היו מגיעים אליו. הקבוצה מקיימת התרמות כספים שנתיות שמיועדות לארגונים להט"ביים שונים, כגון ארגון תמיכה בחולי איידס המקומי. למידע נוסף ורכישה - לחצו כאן.

לוח השנה של The Seattle Quake Rugby Football Club
צילום: Nate Gowdy Photography.

2. נבחרת החתירה של אוניברסיטת וורוויק (נשים)

בשנה שעברה, החלטתן של חברות נחברת החתירה של וורוויק להצטלם בעירום ללוח השנה המסורתי שלהן גרמה להרמת כמה גבות. נשות הקבוצה סיפרו כי החליטו לפרוץ את הגבולות עוד יותר ולהצטלם בעירום מלא – תודות לביקורת משנה שעברה. למידע ורכישה - לחצו כאן.


לוח שנה של Warwick University Womens Rowing Club
צילום: Warwick University Womens Rowing Club.

3. נבחרת החתירה של אוניברסיטת וורוויק (גברים)

חברי הנבחרת מספרים כי הם "מתפשטים בגאווה עבור המועדון והקהילה מאז 2009". המניע מאחורי לוחות השנה של קבוצת החותרים הוא מלחמה בהומופוביה ובריונות בבתי הספר ברחבי העולם. לרכישת לוח השנה - לחצו כאן.

לוח שנה של Warwick University Rowing Club
צילום: Warwick University Rowing Club.

4. לוח השנה האורתודוקסי – "הכמרים הרומיים"

Orthodox Calendar 2014
צילום: Orthodox Calendar.

למרות שבתמונות בלוח השנה האורתודוקסי 2014 לא מצולמים - השנה - כמרים אמיתיים, כל המצולמים הינם חברים גיי-פרנדלי של הכנסיה האורתודוקסית, שבחרו להתפשט בשביל תמונה סקסית "כי הם מאמינים – כמונו – בחרות הביטוי, סובלנות, שוויון וזכויות אדם. לוחות השנה שלנו מייצגים את המאמץ הכלל עולמי המאורגן הראשון נגד הומופוביה בכנסיה האורתודוקסית". אמן. לרכישה לחצו כאן.

5. נאשוויל גריזליז

 

נאשוויל גריזליז היא קבוצת רוגבי מהליגה השלישית בארה"ב שמתאפיינת בגיוון אתני וחברתי בקרב שחקניה. המועדון יוצא למשחקים ברחבי ארה"ב ומחוצה לה. "הכנסות מלוח השנה תסייענה לנו לשלוח כמה שיותר בחורים לסינדי למשחקי גביע ביגהאם" אמרו בארגון. 

"גביע ביגהם הוא הזדמנות לשחק רוגבי ולהחבר עם שחקנים מקבוצות אחרות מסביב לעולם, אנו מצפים לזה בכליון עיניים". האמת? גם אנחנו. למידע נוסף ורכישה לחצו כאן.

לוח השנה של The Nashville Grizzlies
צילום: Chris Malone.

6. לוח השנה הבוצ'י

לוח השנה "הכל אודות בוצ'ות" הוא לוח שנה שמציג לסביות בוצ'יות בסביבות שונות וצולם על ידי הצלמת דבי בואוד. "אני חושבת שנשים גבריות לא נתפסות כיפות במדיה, ובואו נודה על האמת, יופי מוכר" אומרת בואוד. "באתי להילחם בסטראוטיפים ולהראות שנשים גבריות יכולות להיות לוהטות". 

לוח השנה It's All Butch
למידע ורכישה על לוח השנה - לחצו כאן.

7. אמסטרדם לואולנדרז


אמסטרדם לואולנדרז היא קבוצת רוגבי היחידה בהולנד שמאורגנת (אם כי לא רק) על ידי גברים הומואים. כסף שייאסף ממכירת לוח השנה יאפשר לבחורים ליטול חלק בגביע ביגהם, טורניר רוגבי להומואים, שיערך בפעם השביעים בסידני, אוסטרליה באוגוסט 2014.


צילום: Amsterdam Lowlanders.

תרגום: מיקי זאידל, מתוך מקור.

 

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...