טום דיילי. צילום: The Rambling Man and Kim Ratcliffe, ויקיפדיה.
עוד בחדשות ודעות
 >  > 

המדליסט האולימפי טום דיילי יוצא מהארון

הספורטאי האנגלי, שבגיל 14 זכה באליפות אירופה ובגיל 15 כבר היה אלוף העולם בקפיצה מ-10 מטר, יצא מהארון כביסקסואל ואמר שמאז חודש אפריל האחרון הוא נמצא במערכת יחסים עם גבר: "הוא גורם לי לביטחון ולאושר, הכל פשוט נפלא מאז שהכרנו"

טום דיילי הוא גיבור השעה בבריטניה, ובמידה רבה גם בעולם כולו: המדליסט האולימפי חביב הקהל, הנערץ על ידי רבים (ורבות) בממלכה האנגלית ומחוצה לה, יצא מהארון בסרטון שהעלה ליוטיוב, ואמר שהוא נמצא במערכת יחסים מאז חודש אפריל האחרון. 

"הכרתי בחור שגרם לי לאושר וביטחון", אומר דיילי בסרטון שהפך ויראלי עם פרסומו, "מאותו הרגע הכל פשוט מרגיש נפלא. זה אמנם הפתיע אותי, אבל ידעתי בחלק האחורי של ראשי, שזה יכול לקרות. מאז", הוסיף, "כל העולם שלי השתנה".

London 2012 Olympic

דיילי אמר שהוא נמשך גם לנשים, אבל כרגע - כאמור - נמצא במערכת יחסים עם גבר. הוא אמנם לא סיפר פרטים נוספים על מערכת היחסים, אך אם לשפוט מהסרטון, נראה שהוא בהחלט נינוח ומאושר עם המצב הנוכחי שלו, ועושה את תהליך היציאה שלו מהארון בפני מיליונים ברחבי העולם. 

בגיל 19, מאחורי דיילי הצלחות רבות ומרשימות. הוא הצליח לכבוש לעצמו מקום של כבוד בהיסטוריה של הספורט כאשר זכה באליפות אירופה בקפיצה ב-2008, כשהיה רק בן 14. שנה לאחר מכן, בגיל 15, הוא זכה באליפות העולם בקפיצה מ-10 מטר. הוא הפגין גם הצלחה מרובה באולימפיאדת לונדון 2012, כשקטף את מדליית הארד.

עם יציאתו מהארון מצטרף טום דיילי לרשימה הולכת וגדלה של ספורטאים גאים וגאות, שיצאו מהארון והצהירו בפומבי על נטייתם המינית. הוא אחד הספורטאים המפורסמים בבריטניה, ואהוד על רבים בממלכה. הוא זכה זה מכבר בתואר הכבוד "האדם הסקסי ביותר בעולם" במגזין בריטי, והתקשורת המקומית והעולמית גם יחד מקבלת אותו בברכה הגובלת בהערצה.

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...