שר - Take It Like a Man. צילום: מתוך הקליפ.
עוד בתרבות ובידור
 >  > 

שר קורצת להומואים: שחקני פורנו ומעט מאוד בגדים בקליפ החדש

הזמרת שוברת שוב את שיאי הפרגון למעריצים ההומואים, ומשחררת רמיקס סקסי המבוסס על צילומים לקמפיין תחתונים של Andrew Christian, בכיכובם של שחקני פורנו הומואים וחתיכים בפוזות שלא משאירות יותר מדי מקום לדמיון

שר רכשה לעצמה מעמד מיוחד אצל ההומואים ברחבי העולם, בזכות הרבה מאוד סיבות: החל במוזיקה הקופצנית, בלבוש הקאמפי, בגינוני הדיווה הנוטפים ממנה, בבן הטרנסג'נדר, בחיבוק החם והאמיץ של הקהילה - ומה לא. 

אבל עכשיו היא מתעלה על עצמה, בקליפ חדש לרמיקס ל-Take It Like a Man, ולוקחת צילומים מקמפיין סקסי במיוחד של מותג התחתונים הפופולרי ביותר בקרב גייז - Andrew Christian. 

הקליפ כולל צילומים של גברים חתיכים בתחתונים, במגוון אפיזודות יומיומיות: רחצה המונית של מכונית (שנראית יותר כמו אורגיה מאשר שטיפת רכב), הפלגה בים כולל התעלפות והנשמה מפה לפה, הרבה מאוד מגע פיזי ומעט מאוד בד. 

חובבי הפורנו הקשה שבחבורה יוכלו לזהות פנים (או איברים אחרים) מוכרות: בין כוכבי הסרטון שולב שחקן הפורנו ההומואי אנטוניו ביאגי, המשתתף בעיקר בסרטי פאטיש ו'מתמחה' בסצינת הברבק - סקס ללא קונדום. לא ברור האם ההפקה חשבה על כך, כשהשיקה את הקליפ כל כך קרוב לאירועי יום האיידס הבינלאומי, אבל כרגע ההתקבלות של הסרטון היא יותר מאשר חיובית.

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...