עבודות אמנות של David Kawena. צילום: David Kawena.
 > 

הגברים של דיסני מתפשטים

הגיבורים של דיסני הופכים לגברברים צעירים ומקבלים מימד חדש ועתיר הורמונים, שיקפיץ לכם את הלב ויגרום לכם לרצות לחיות איתם באושר ועושר עד עצם היום הזה. או רק להעביר איתם ערב סוער וקסום בטירה / אמנות קווירית

בדומה לבובת הברבי האיקונית הנשחטת תכופות ביצירות אמנות פוסט-מודרניסטיות ואוונגרדיות, כך גם הגיבורים התמימים ונוטפי הסוכר של ממלכת דיסני. אלה, נתלשים מעולמם הקסום ומודבקים במציאות חדשה, שחושפת צדדים חדשים ולא מוכרים שלהם ומציעה פרשנות חדשה לאותן דמויות עליהן גדלים מיליוני ילדים בעולם. 

עוד אמנות קווירית

גם האמן הרב-תחומי דיווד קאוונה (פייסבוק), העוסק בין היתר בצילום, איור וסטיילינג, הציג פרשנות משלו לגברים המצודדים למדי של דיסני. דרך נקודת המבט שלו, מקבלים הגברברים הצעירים מימד חדש ועתיר הורמונים, שיקפיץ לכם את הלב ויגרום לכם לרצות לחיות איתם באושר ועושר עד עצם היום הזה. או רק להעביר איתם ערב סוער וקסום בטירה שלהם.

המיניות המתפרצת של הגיבורים התמימים האלו, מחליפה את אהבת-דיסני התמימה (והשמרנית להכעיס) בחוויה יצרית יותר, עמוקה יותר והכי חשוב, אמיתית יותר. היוצר לקח את אותם גיבורים מצויירים בקפידה, הפשיט אותם מבגדיהם כמעט לגמרי, העמיד אותם בפוזות שלא משאירות יותר מדי מקום לדמיון, והפך אותם למושא הערצה ואפילו פטישיזם. 

זו סדרת איורים מקסימה ומחרמנת, שללא ספק מחזירה את כולנו אל ארץ הפנטזיות.תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...