ג'וליאן בהלול. צילום: פייסבוק.
עוד בחדשות ודעות
 >  > 

נוסעת להומואים באוטובוס: "אתה הומו מנוול, סוטה, כלב שחור ומסריח"

זוג הומואים שנחשפו להומופוביה מכוערת בקו 142 של "דן" הערב (מוצ"ש) צילמו חלקים מהאירוע והפיצו ברשתות החברתיות. בסרטון מוצגת נוסעת שלא אהבה את העובדה שיושבים לידה גייז - והטיחה בהם מטר קללות

נוסעת בקו 142 של חברת "דן" במוצאי שבת לא אהבה את העובדה שזוג הומואים יושבים לידה באוטובוס, והחליטה לומר לאחד מהם בדיוק מה היא חושבת עליו. "אתה מנוול, הומו מנוול, הומו שנפל, שנפל בעולם הזה", אמרה, בסרטון שמתעד את הדברים והופץ ברשתות החברתיות. אחד מבני הזוג הוא כוכב ערוץ החדשות הישראלי בצרפתית, ג'וליאן בהלול, שמיהר לשלוף מצלמה ולתעד את האירוע כולו.

"'הומו מסריח, כלב, אתם מגעילים אותי'. אלה המילים שהאישה הזאת זרקה לנו אחרי שנשקתי את החבר שלי", כתב בהלול, שהעלה את הפוסט לפייסבוק. התגובות לא אחרו לבוא: לצד כמעט אלפיים לייקים ומאות שיתופים, היו כאלו שגינו דווקא את אלו שהגברת קיללה, בטענה שהם עשו "פרובוקציה".

אחת הגולשות כתבה לבחור שפרסם את הסרטון: "אני מצטערת בשבילך, אבל ללא קשר עם איראן יש לכבד מקום ציבורי ויכול להיות שילדים נמצאים גם באוטובוס או אנשים דתיים. אז למה לחפש ולעצבן אותם?". 

התגובות לא אחרו לבוא. "זו מדינה חופשית. ולידיעתך, זוגות הומואים מתנשקים כי הם אוהבים אחד את השני, לא כי הם מחפשים לעצבן. גם אותי מעצבן גבר חרדי שלבוש כאילו הוא בסיביר באמצע יולי אוגוסט וחונק לי את החיים, אבל אני לא חי בסרט שהוא התלבש ככה בכדי לעצבן אותי", כתב לה הגולש מעוז תמיר.

גולש אחר, דורון אקשטיין, כתב לה: "ילדים באוטובוס?! אז מה? לראות זוג מתנשק זה לא דבר שצריך להסתיר בחדרי חדרים, אני יוצא מנקודת הנחה שהזוג לא התנשק בצורה וולגרית, ומי שיש לו בעיה לראות מחוות אהבה בין זוג אוהבים, לא משנה מה המין או הגזע של בני הזוג - צריך לעבור חינוך מחדש, אחד כזה שתואם לשנת 2013".

לאחר מספר שעות, הוסר הסרטון מהאוויר לבקשת בני משפחתה של המצולמת. לטענתם, היא סובלת מבעיות נפשיות. בהלול החליט להסיר את הפוסט לפנים משורת הדין והוא נמחק מהרשת.

פורסם במקור ב-19/10/2013 בשעה 23:40.

תגיות

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...