אילוסטרציה. צילום: Bruce, Flickr.
עוד בארכיון טורים
 >  >  > 

קרם דה לה קרם

יומיים אחרי שהגעתי לברלין, השפתיים שלי היו מפוצצות משל הייתי ריהאנה, ידיי היו כשל חקלאי מיובל, ורגליי השירו קילופי עור לבנים כפתיתי שלג בכריסטמס. איך מתמודדים עם הקור הנורדי המקפיא?

יבש פה. מה זה יבש פה – הטוטה של גולדה הייתה יותר לחה מברלין.

בפעם הראשונה שביקרתי פה לא הבנתי את זה כל כך, ותוך יומיים השפתיים שלי היו מפוצצות משל הייתי ריהאנה, ידיי היו כשל חקלאי מיובל, ורגליי השירו קילופי עור לבנים כפתיתי שלג בכריסטמס.

מה זה זה? איך אפשר לבטא את זה? ערפדון הבבון הניאנדרטל, שבא ממדבר הצינה הלח והפותה התל אביבי, נתקל פתע בקור נורדי מקפיא אשכים.

ומה עשיתי, אתם שואלים? מה הסוד פה? הסוד הוא להקרים, לווזלן ולגרז.

ממש כמו טנק על כל חמישים ומשהו פיניו שאותם צריך לגרז - כך גם אתם תצטרכו לקנות שימון לכל איבר בגופכם.

בואו נתחיל עם הבייסיק - לבלו. מוצר חובה בכל ארנק. גירוז השפתיים- מלאכה חשובה היא, ויש לציין שאם לא תעשו זאת, תסבלו אתם סבל בלתי יתואר. יש לי חברים שאף הרחיקו לכת והתמכרו לשיט הזה, או סתם אוכלים אותו כחטיף מזין לפני אימון.

הלאה - קרם גוף. כן כן, אפילו לגבריים המושבניקים הקיבוצניקים נועלי סנדלי השורש היקרים שביניכם. תתחילו להתרגל לשימון גופכם בשומן לוייתני זרע אחרי המקלחת, ממש כמו בנות זוגכם. לצאת מהמקלחת ולהריח כמו דבש-פסיפלורה (או תחת של תינוק) - תתרגלו.

דוגמה לכך הוא ידידי הסטרייט והלא מקרים בעליל, שכל חופשתו פה חיכך את רגליו אחת בשניה מתוך שינה, משל היה צרצר מצוי, מרוב יובש, וכמובן העיר אותי, וכמובן ששנאתי אותו שנאה עזה על כך עד עצם היום הזה.

ויש כמובן את האיזורים הקשים - רגליים, מרפקים וכל האיזורים שנוטים להרגיש מפוצצים - או הו, כמה שהם יתפוצצו לכם. פק פק פק, כמו ניילון פצפצים.

וכן, צריך גם לתת לק לקרם לאשכים. שלא אספר לכם מה קרה לי אחרי לילה די רטוב במועדון מסויים שלווה בהמתנה לרכבת במשך 20 דקות בקור של עשר מעלות מתחת לאפס. אאוץ'.

הגרמנים מתים על קרמים, אבל יש ויזלון אחד שמולך בכיפה ללא עוררין - הלא היא הניוואה. כן כן, ממש כמו שסבתא היתה מורחת לכם על התחת כשהייתם עוללים. פה זה ממש קרם רב שימושי (לא אתפלא אם משמנים איתו צירים כאן גם), שמוכרים לך לכל דבר ומטרה.

אני עוד זוכר את הפעם שחיפשתי קרם פנים, והמוכרת הביאה לי ניוואה רגילה. שמתי לי שכבה יפה על עור פניי, וקמתי מחוצ’קן כמו נערת בת מצווש מחדרה.

אז כן, עדיין צריך לשים לב מה קונים, אבל מדף הקרמים שלי יאה ויפה הוא, ואני יכול להתחרות עם כל מעושרת על כמות הקרמים שנחים אצלי בארון המקלחת.

אבל מצד שני לא מזיעים פה.

 

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...