קן קוצ'ינלי. צילום: Gage Skidmore, ויקיפדיה.
עוד בחדשות ודעות
 >  > 

בימ"ש העליון בארה"ב: אי-אפשר להוציא הומוסקסואליות מחוץ לחוק

קן קוצ'ינלי, רפובליקני המתמודד על תפקיד מושל וירג'יניה, אובססיבי בכל הנוגע להוצאת מעשי סדום ומין אוראלי מחוץ לחוק במדינתו. במשך שנים הוא מנסה לקדם חקיקה הומופובית הזויה, ופעם אחר פעם נדחה על ידי בתי המשפט

קן קוצ'ינלי, רפובליקני המתמודד על תפקיד מושל וירג'יניה, אובססיבי בכל הנוגע להוצאת מעשי סדום ומין אוראלי מחוץ לחוק במדינתו. ביהמ"ש העליון ביטל חקיקה ברוח זו בשנת 2003, אבל קוצ'ינלי, מונע על ידי אידיאולוגיה שמרנית, מסרב להניח לחלום שלו למות. מאמציו החדשים גוועו ביום שני האחרון, כאשר בית המשפט קבע כי הומוסקסואליות היא חוקית ואי אפשר להגדירה אחרת.

במרץ 2003, בית המשפט המחוזי לערעורים של ארה"ב פסק כנגד ניסיונה של וירג'יניה להשתמש בחוקים מסוג זה בתיקים בהם מעורבים קטינים. אולם קוצ'ינלי  עתר לבית המשפט העליון, מתוקף הצעת חוק לה קרא "חוק הפשעים נגד הטבע".

בהצעה עצמה נכתב כי "אם פלוני יודע באופן כלשהו בעל חיים, או יודע זכר או נקבה דרך פי הטבעת או דרך הפה, או מרצונו החופשי נוטל חלק במשגל מסוג זה, הוא או היא אשמים בעוון דרגה ו'".

קוצ'ינלי טוען כי חקיקתו תופסת רק לגבי קטינים, אבל מילות החוק מתייחסות לכל אדם שמבצע מין אנאלי או אוראלי, כולל בגירים. ההערכות הן כי הוא מנע כל ניסיון להתאים את החוק לרוח פסיקת בית המשפט הקודמת, בתקווה שיום אחד ייעצר זוג שמבצע יחסי מין בהסכמה, בדגש על זוג מאותו מין.

קוצ'ינלי לא נהנה מחודש טוב במיוחד. חוץ מזה שחלומו לראות עולם נטול מעשי סדום נגוז, הוא נמצא תחת אש בגלל יחסיו הקרובים עם הסנטור טד קרוז, שהיה בין הגורמים להשבתת הממשל הפדרלי בארה"ב. הוא גם בצרות בגלל תשדיר בחירות של יריבו הדמוקרטי טרי מק'אוליף שהציג "אקדח מעשן" בכל הקשור לתפקידו של קוצ'ינלי עצמו בהשבתת הממשל. כעת נותר רק לנחש האם הגימיק ההומופובי יצליח להציל את מצבו הפוליטי הכושל.

בינתיים, הוא זכה לפרסום בעיקר בניסיונו להוציא הומוסקסואליות מחוץ לחוק, כמו גם במלחמתו בהפלות ומרפאות המאפשרות לנשים לבחור לסיים הריונות לא רצויים, וטענתו כי ההתחממות הגלובלית היא שקר של הדמוקרטים.

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...