בוי ג'ורג'. צילום: בוי ג'ורג'.
 > 

במיטה עם בוי ג'ורג'

תערוכת צילומים חדשה של הזמר הצבעוני והמרתק מציגה הצצה לחדרי המלון בהם שהה במהלך מסעי ההופעות שלו ברחבי העולם, ומכניסה את הצופה אל תוך עולם עשיר באובייקטים ויז'ואליים אינטימיים

בוי ג'ורג' מוכר בעיקר בזכות תקופתו בלהקת Culture Club, שבשנות ה-80 נחשבה לפורצת דרך וחלק בלתי-נפרד מהתנועה הרומנטית של אותן שנים. מאז ומתמיד הוא ערבב מוזיקה עם אופנה, והחוש האסתטי שלו, כמו גם בחירותיו האמנותיות בביגוד ואיפור כבד שאפיין את הופעותיו, עמד בקדמת הבמה. 

בשנים האחרונות הוא החל לפעול בזירות תרבותיות נוספות, החל בהופעות כ-DJ אורח במועדונים, כתיבת ספרים, עיצוב אופנה וצילום. כעת, הוא מציג תערוכה חדשה בגלרייה הקווירית המבטיחה, Platform 6, בלונדון. 

תחת הכותרת "Beds" מציג בוי ג'ורג' - באופן צפוי למדי - צילומי מיטות. את הצילומים הוא אסף במהלך מסעי הופעות שערך ברחבי העולם, בהם הקפיד לצלם את חדרי המלון בהם שהה לפני ואחרי שישן בהם. כל חדר מקפיא את האווירה בזמן ובמקום, ומציג זווית אחרת של חייו המקצועיים. במידה מסוימת, זו חדירה אינטימית ומתוזמנת היטב של הצופה בצילומים אל תוך חדר המיטות הארעי של בוי ג'ורג'.

"מאז ומתמיד נשאתי איתי מצלמה לכל מקום", הוא כותב בדף המידע שמלווה את התערוכה. "לפני כ-7 שנים התחלתי לצלם בצורה רצינית יותר, והתחלתי ליצור תלבושות במיוחד עבור הצילומים שלי. אני נהנה לגרום לאנשים להיראות יפים יותר, ומעולם לא שמרתי תמונה מכוערת של אף אחד". 

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...