עוד בתרבות ובידור
 >  > 

2012 - הסוף?

חלפו שבועיים מאז נפתח הבאר הגאה "2012", והשבוע הודיעו מפעיליו, בני הזוג רוני אקר וטוני בנימין, על עזיבתם את המקום. אקר: "לא הסתדרנו עם הבעלים"

האם "2012", באר הגייז החדש, נסגר? לא ברור. בליינים שהגיעו למקום ביום שישי האחרון מצאו את דלתותיו סגורות. בני הזוג רוני אקר וטוני בנימין, שנכנסו לשותפות בבר רק לפני כחודש וחצי, מסרו על עזיבתם את המקום לאור "אי־התאמה" עם השתופים. 

נראה כי המקום נסגר לאחר חילוקי דעות עמוקים שנתגלעו בין השותפים, אם כי לא על רקע כלכלי. בשיחה עם כתב "GoGay", הבהיר אקר כי הסיבה לעזיבת השותפות אינה קשורה בהומופוביה של הבעלים האחרים: "פשוט לא הסתדרנו אתם, ואני לא רוצה לפרט מעבר לזה," אמר, "גם אם היינו מציעים לנו להישאר שם לא היינו עושים זאת. סגנון העבודה שלנו שונה". הוא מסר כי ההחלטה על העזיבה הייתה משותפת להם ולבעלי המקום. מרבית ה-DJ's שקיימו ליינים במקום הודיעו לבעליו כי בכל מקרה אין בכוונתם להמשיך לקיים בו את הליינים שלהם.

"2012" היה פתוח כבאר גאה במשך שבועיים בלבד. הוא אירח ליינים לקהלים שונים -דובים וקווירים לדוגמא, וניגנו בו DJ's בולטים בסצנה הגאה, ובהם: אליוט, צח זמרוני ודניאל מריומה. מריומה אמר, כי, ככל הנראה, ימשיך את הליין שלו "O.C.D" במקום אחר שטרם נבחר.

אקר הוסיף: "היה לנו כיף במקום - הקהל היה מדהים, ה־DJ's עשו ליינים מדהימים. כנראה, התשתית של השותפות לא הייתה בנויה טוב ונכון, וזה התרסק מאוד מהר". בתשובה לטענה כי בחלק מהערבים היה המקום ריק, אמר אקר: "שליש או רבע מהערבים היו מאוד מלאים. בשביל שבועיים ראשונים זה מצוין. אף אחד לא חשב שהמקום יהיה מלא כבר בשבוע הראשון".

אקר ארגן בעבר מספר ליינים לקהילה, ובהם ליין הבנים שהתקיים בימי שלישי ב"מינרווה". עם זאת, בשנתיים שלפני פתיחת ה־2012, לא עסקו הוא ובן זוגו בחיי הלילה. הם אף עברו במרוצת התקופה הזו מתל אביב ליישוב כפרי. "אנחנו שמחים לחזור להיות מחוץ לחיי הלילה," אמר, "במיוחד אחרי מה שקרה. היה לי כיף בחיי הלילה. רוויתי מזה ותחושת המיצוי מאוד התחזקה עכשיו. רצינו לעשות כיף וזה הפך למשהו מאוד לא כיפי, וזאת הסיבה העיקרית שיצאנו מהשותפות".

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...