איתי חרל"פ, יו"ר חוש"ן. צילום: יח"צ.
עוד בחדשות ודעות
 >  > 

יו"ר חדש לחוש"ן: איתי חרל"פ

ד"ר חרל"פ, מרצה לקולנוע ולטלוויזיה, יעמוד בראש הארגון בשנתיים הקרובות. "זכויות של להט"בים קשורים בעיני באופן הדוק לזכויות אדם ואישה, ואינני תופס אותן קודמות לזכויות של אחרים ואחרות", כתב חרל"פ למתנדבי הארגון

"לטוב או לרע אינני דמות של מהפכן – אז מי שמצפה למהפכות, כנראה לא בתקופה הקרובה. אני תופס את עצמי כגבר הומו בעל עמדות פמינסיטיות וקוויריות, ואינני יכול להסתיר את תפיסתי שזכויות של להט"בים קשורים בעיני באופן הדוק לזכויות אדם ואישה, ואינני תופס אותן קודמות לזכויות של אחרים ואחרות. הקו שאותו אנסה להתוות הוא קו המנסה לקדם את הצרכים של הקהילה, אך בו בזמן אינו פוגע בקבוצות מוחלשות אחרות בחברה הישראלית".

כך כתב ד"ר איתי חרל"פ באיגרת ששלח למאות מתנדבי חוש"ן - חינוך ושינוי - עמותה שמטרתה שינוי הסטריאוטיפים כלפי להט"בים (הומוסקסואלים, לסביות, ביסקסואלים, טרנסג'נדרים) והכשרה של אנשי מקצוע בנושאים הקשורים לקהילה הגאה בישראל. מדי שנה עורך הארגון מאות פעילויות בנושא נטייה מינית, זהות מגדר וקהילת הלהט"ב. לחוש"ן שיתוף פעולה הדוק עם השירות הפסיכולוגי הייעוצי (שפ"י) ועם האגף לחינוך על-יסודי של משרד החינוך.

חרל"פ בן ה-39 מתגורר כיום עם בנו בן ה-6 ברמת גן. הוא יעמוד בראש דירקטוריון הארגון בשנתיים הקרובות, ויחליף בתפקיד את אפרת רותם, ששימשה כיושבת ראש הארגון בשלוש השנים האחרונות.

חרל"פ הוא מרצה בחוג לקולנוע ולטלוויזיה באוניברסיטת תל אביב ובמכללה האקדמית ספיר, בעל תעודת הוראה ומורה בתיכון, מתנדב במסגרת חוש"ן מאז שנת 2006. לאורך השנים השתתף בעשרות מפגשים עם תלמידי תיכון שנועדו ליצור מפגש בלתי אמצעי עם חברי הקהילה הגאה, היה שותף בכתיבת מערכי פעילות עיוניים בארגון, ובשנה שעברה אף זכה לתעודת הוקרה על פעילותו בצוות שפיתח מערך עבור גננות וסייעות בגני ילדים, להכרת השונות בקרב משפחות בישראל.

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...