ונטוורת' מילר. צילום: יחסי ציבור.
עוד בתרבות ובידור
 >  > 

ונטוורת' מילר מצטרף למאבק בהתאבדות צעירים להט"בים

השחקן שיצא לאחרונה מהארון סיפר באירוע של ארגון HRC כי מגיל 15 הוא ניסה להתאבד מספר פעמים, מתוך קושי עמוק להתמודד עם זהותו המינית

וונטוורת' מילר שיצא לאחרונה מהארון בצעד של תמיכה בקהילת הלהט"ב ברוסיה אמר במהלך אירוע של ארגון Human Rights Campaign לזכויות הקהילה הגאה בסיאטל כי הוא ניסה להתאבד מספר פעמים בעבר, בגלל קושי עמוק להתמודד עם זהותו המינית. 

האירוע צולם בחלקו ופורסם באתר TMZ, שם מדבר מילר על התקופה הקשה שעבר ופונה במסר של קבלה וסובלנות כלפי הומואים, לסביות, ביסקסואלים וטרנסג'נדרים צעירים.

הוא אמר שבפעם הראשונה בה ניסה להתאבד הוא היה בסך הכל בן 15, ומאוחר יותר הוא ניסה להתאבד פעמים נוספות. "ניסיתי לדבר בדרך הנכונה, לעמוד בדרך הנכונה. כל יום היה מבחן, והיו אלפי דרכים להיכשל, אלפי דרכים לא לעמוד בסטנדרטים שמישהו אחר קבע, לגבי איך להתנהג ולהיראות. וכשנכשלת במבחן, מה שהיה בטוח, היה מחיר לשלם. מחיר רגשי, פסיכולוגי, פיזי. וכמו רבים מכם, גם אני נכשלתי במבחן הזה, יותר מפעם אחת, ביותר מדרך אחת".

"כשמישהו שאל אותי אם זו הייתה קריאה לעזרה, אמרתי שלא. כי לא סיפרתי לאף אחד. אתה קורא לעזרה רק אם אתה חושב שיש אפשרות לעזור לך. אני לא האמנתי. רציתי פשוט למות", חתם מילר את דבריו.

מילר יוצא מהארון במכתב ששיגר למארגני פסטיבל הסרטים הבינלאומי בסנט פטסבורג שברוסיה, ובו דחה את ההזמנה להשתתף באירוע בעקבות החקיקה נגד הקהילה הגאה והאלימות הגואה כלפי להט"בים"אני מודה לכם על ההזמנה", כתב מילר למארגנים. "נהניתי בעבר מביקוריי ברוסיה, ויש לי אפילו שורשים במדינה, ולכן הייתי שמח לקבל את הזמנתכם. עם זאת, כגבר הומוסקסואל, עלי לדחות את ההצעה".

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...