פרט מתוך אחת הכרזות: The Bear. צילום: P. Tuller and J. Kuczynski.
 > 

לחבק את הסטריאוטיפ במקום להילחם בו

המאייר פול טאלר ואיש הפרסום ג'יימס קוז'נסקי יצרו הדפסי רשת מרהיבים המציגים סטריאוטיפים על הומואים, מפרקים אותם מהמשמעות השלילית והופכים אותם לכלי מעצים ומלא השראה

לרוב, אנחנו מתנערים מסטריאוטיפים המודבקים על חברי הקהילה הגאה, ולא בכדי. סטריאוטיפים מרדדים בני-אדם לקלישאות חד-מימדיות, מצמצמים את הקיום שלנו לכדי שבלונה של התנהגות ומראה, ומוחקים את האופי האישי שלנו. 

אבל השימוש בסטריאוטיפים, כאשר הוא נעשה בצורה מכוונת על ידי אנשים מתוך הקהילה, יכול להוות מקור להעצמה ואפילו להומור עצמי. בידיים הנכונות, הסטריאוטיפ מאבד את השיניים שלו, ובמקום להיות אלים וכוחני, הוא יכול להיות אפילו הומוריסטי ומשעשע.

משחק כזה על סטריאוטיפים אפשר למצוא בסדרת איורים עזי-צבע ואסתטיים מאוד, של המאייר פול טאלר ואיש הקריאייטיב ג'יימס קוז'נסקי (בצילום).

שיתוף הפעולה בין המאייר הצעיר והמוכשר לבין איש הפרסום המוערך המנהל את סוכנות BBDO זוכת הפרסים, בא לידי ביטוי היטב בעבודות המעטרות את קמפיין "חשוב לפני שאתה מדבר" (תרגום חופשי של Think B4 You Speak) של רשת החינוך ההומו-לסבית GLSEN. 

כל גלויה וכל כרזה (בדפוס רשת) מציגה סטריאוטיפ אחר על הקהילה: הטווינק הצעיר והמעט-נשי, הבוץ' הגברי, הדראג קווין, הדב הלבוש בגדי עור - ועוד. ניתן לרכוש הדפסים של האיורים באתר society6 ב-18 דולר להדפס, ויש גם הדפסים ממוסגרים, מתוחים על קנבס, כיסויים לסמארטפונים, טישרטים, גופיות, תיקים ועוד.
תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...